Michał w każdej chwili może umrzeć. Ma żonę i dzieci. Liczy się każda złotówka!

i

Autor: archiwum prywatne/siepomaga.pl Michał w każdej chwili może umrzeć. Ma żonę i dzieci. Liczy się każda złotówka!

Michał w każdej chwili może umrzeć. Ma żonę i dzieci. Liczy się każda złotówka!

2020-01-22 11:29

Michał Szymanowski z Łomży cierpi na śmiertelnie groźną chorobę, która w każdej chwili może doprowadzić do tragedii. Wykryto u niego ogromną malformację tętniczo-żylna prawej półkuli mózgu i płata czołowego. Michał jest zrozpaczony, ale się nie poddaje, bo ma dla kogo żyć. 31-latek ma żonę i dwójkę małych dzieci. Trwa zbiórka pieniędzy na operację w Niemczech.

Choroba przyszła niespodziewanie. Rok temu bawił się z córką, gdy nagle dostał ataku padaczki. W szpitalu wykryto w jego głowie naczyniaka. Wstępnie został zakwalifikowany do zabiegu embolizacji. Niestety po dokładnym przeanalizowaniu wyników jego badań okazało się, że naczyniak jest zbyt wielki i nikt nie chce podjąć się jego usunięcia. Z takim naczyniakiem na całym świecie dziś żyje zaledwie 45 osób.

- Świat mi się zawalił. Moje marzenia i lepszym życiu, o życiu w ogóle, legły w gruzach - napisał Michał.

Szansą dla 30-latka z Łomży (woj. podlaskie) jest operacja w niemieckim Hanowerze.

- Operacja będzie bardzo ryzykowna, bo ten potwór umiejscowił się w płacie czołowym. Profesor widzi jednak dla mnie nadzieję i muszę zrobić wszystko, by wykorzystać moją szansę na życie.

Niestety, koszt operacji i pobyty w szpitalu w Hanowerze to prawie 50 tysięcy euro. Michał nie ma takich pieniędzy. W internecie rodzina i przyjaciele stworzyli grupę na Facebooku. Powstała też zbiórka pieniędzy na portalu siepomaga.pl Trzeba zebrać 200 tys. złotych. Nadal dużo brakuje.

- Bez Waszej pomocy nie jestem w stanie zebrać tak ogromnej sumy. Czas ucieka… Bardzo proszę, z całego serca, pomóżcie mi zdążyć. Pomóżcie mi to przetrwać...

Przelew tradycyjny

Odbiorca
Fundacja Siepomaga
ul. Za Bramką 1
61-842 Poznań

Numer w Alior Banku
89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW

Tytułem
21464 Michał Szymanowski darowizna

Zobacz WIDEO: Białystok. "Mój synek to 4-letni niemowlak". Niepełnosprawna mama prosi o pomoc