Monika zaginęła w tajemniczych okolicznościach. 34-latki nie ma w domu od 3 tygodni

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Monika zaginęła w tajemniczych okolicznościach. 34-latki nie ma w domu od 3 tygodni

Gdzie jest Monika?

Monika zaginęła w tajemniczych okolicznościach. 34-latki nie ma w domu od 3 tygodni

2023-03-31 20:08

Policjanci szukają zaginionej Moniki Sz. Sprawa jest poważna, bo 34-letnia mieszkanka gminy Śniadowo zaginęła 3 tygodnie temu. - Prosimy o pomoc w jej odnalezieniu - apelują łomżyńscy policjanci.

Monika Sz. zaginęła 10 marca 2023 roku. Około godz. 21 wyszła z miejsca zamieszkania pod pretekstem spotkania ze znajomymi i dotąd nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona to 34-letnia Monika zamieszkała w gminie Śniadowo (pow. łomżyński). Rysopis zaginionej: około 175 centymetrów wzrostu, krępa budowa ciała, włosy długie, jasne, oczy brązowe, znamię na brodzie. Kobieta w dniu zaginięcia ubrana była w: letnią, granatową kurtkę, szare spodnie, zimowe buty.

Aktualizacja, poniedziałek, 3 kwietnia 2023: Kobieta odnalazła się. - Po tym jak dowiedziała się, że jest poszukiwana, sama zgłosiła się na jeden z komisariatów w powiecie białostockim - informują policjanci.

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Łomża. Osiłek bez koszulki szalał na komendzie. Trzeba było kilku policjantów, żeby go obezwładnić