Na wersalce leżało ciało mężczyzny. Tragiczny pożar w Sejnach

i

Autor: Straż Pożarna Sejny Na wersalce leżało ciało mężczyzny. Tragiczny pożar w Sejnach

Na wersalce leżało ciało mężczyzny. Tragiczny pożar w Sejnach

2021-02-01 17:18

Tragiczny pożar w bloku w Sejnach. Strażacy po wejściu do mieszkania znaleźli ciało nieprzytomnego 70-latka. Jak podaje lokalny portal "sejny.info", przyczyną pożary mogło być zaprószenie ognia.

Do tego tragicznego pożaru doszło w nocy z 29 na 30 stycznia. Około godz. 1:30 strażacy otrzymali informację o pożarze mieszkania w bloku przy ul. Konarskiego w Sejnach. - Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w jednym z mieszkań istnieje silne zadymienie - informują sejneńscy strażacy. - Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru oraz przeszukania pod kątem obecności ewentualnych osób poszkodowanych.

Jak podaje lokalny portal "sejny.info", w mieszkaniu na wersalce znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Obecny na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził jego zgon. Portal "sejny.info" poinformował, że rok wcześniej w tym samym mieszkaniu doszło do pożaru, w którym zmarła żona poszkodowanego 70-latka.

Czytaj też: Białogóry. Sprawa znieważenia zwłok. Biegły: była ingerencja w jamy grobowe na dawnym cmentarzu staroobrzędowców

Julianka (woj. podlaskie). Adam W. (+50 l.) spłonął w pożarze swojego domu. Na pogorzelisku czeka na swojego pana wierny pies Argo