Najlepsze życzenia i wierszyki na Dzień Kobiet 2022

i

Autor: Pixabay Najlepsze życzenia i wierszyki na Dzień Kobiet 2022

8 MARCA: Najlepsze życzenia i wierszyki na Dzień Kobiet 2022

2022-03-08 9:31

Dzień Kobiet 2022: We wtorek 8 marca w całej Polsce obchodzimy Dzień Kobiet. Mężczyźni powinni tego dnia pamiętać o swoich żonach, dziewczynkach, mamach, siostrach, córkach i koleżankach. Warto podarować im jakiś prezent, nie musi to być coś wielkiego, wystarczy drobiazg. Tradycyjnie można podarować kwiaty, coś słodkiego lub oryginalnie zamówić coś dobrego do jedzenia. Koniecznie też pamiętajmy żeby wysłać życzenia SMS lub przez Messengera. W tym artykule znajdziesz garść ciekawych propozycji.

Życzenia na Dzień Kobiet 8 marca 2022

Dzień Kobiet 8 marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Ciebie słońce świeci. Niech ci czas radośnie leci.

W dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia jeśli chcesz!

Zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

Dziś jest Dzień Kobiet. Pamiętaj, że kocham Cię w dzień i w nocy. Zimą i latem. Kocham cię, gdy śpię i gdy kupuję bułki w sklepie. Kocham Cię zawsze!

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, Dużo uśmiechów i wiele radości, Spełnienia marzeń i moc słodyczy!

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci zdrówka, szczęścia, pomyślności, zero smutków i zazdrości! Kupę forsy, miłości bez liku, spełnienia marzeń i zero paniki!

Życzę ci zdrówka, pieniędzy i czego sobie sam życzysz! Wszystkiego najlepszego!

Dzień Kobiet 2022. Życzenia na 8 marca. Zabawne, piękne, miłosne. Zobacz!

Wszystkiego najlepszego, spokoju ducha, poczucia bezpieczeństwa, duużo miłości i spełnienia marzeń!

W dniu Twojego święta chciałem Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem! Z okazji Dnia Kobiet Tobie oddany...

Z okazji Dnia Kobiet chciałbym Ci życzyć wszystkiego o czym marzysz oraz zdrowia i siły do realizacji pomysłów!

Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazła bryłkę złota, lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazła serce, które Cię zrozumie.

Dla kobiet ten dzień jest zarezerwowany Dla każdej babci, córki i mamy I ja Ci życzę z tej okazji: Wiele miłości, radości i uśmiechu.

Nie znalazłeś życzeń na Dzień Kobiet 2022, które przypadłyby Ci do gustu? Sprawdź jeszcze te propozycje: Dzień Kobiet 2022. Najpiękniejsze życzenia na 8 marca

Dzień Kobiet: życzenia dla kobiet z okazji ich święta

Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam. Dużo zdrowia szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości. Niechaj się to niesie na cały kraj, dziś dla pań wszystko naj.. naj... naj!

Życzę ci zdrówka, pieniędzy i czego sobie sam życzysz! Wszystkiego najlepszego!

Hej! Pobudka! Dziś jest Twoje święto! Mam ważny komunikat to ogłoszenia: KOCHAM CIĘ! Dziękuję za uwagę, możesz spać dalej :-*

Z okazji Dnia Kobiet Dużo szczęścia, pomyślności, mało smutku moc radości, byś chodziła uśmiechnięta w dniu Twojego święta. Dziś jest święto Twoje co przyniosło radość, poczuj się w dobrym humorze, aby cały dzisiejszy dzień był szczęśliwy!

Dziś rano otworzyłaś swe oczka piękne i pewnie pomyślałaś, że zapomniałem złożyć Ci życzenia. Wszelkiego powodzenia nie tylko w Dniu Kobiet, ale na co dzień!

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak sen. Wszystkie Panie i Matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki, ja kwiatków nie mam dla Ciebie, jedynie mogę Ci oddać całego siebie.

Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. Ja, korzystając z tej sposobności, życzę Tobie w Dniu Kobiet dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie.

Sonda
Obchodzisz Dzień Kobiet?