Nalot KAS na lokal w centrum Białegostoku. Właścicielom grozi surowa kara

2022-01-19 9:24
Nalot KAS na lokal w centrum Białegostoku. Właścicielom grozi surowa kara
Autor: KAS Białystok Nalot KAS na lokal w centrum Białegostoku. Właścicielom grozi surowa kara

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych w Białymstoku (woj. podlaskie). Zabezpieczono 3 automaty do gier hazardowych. Właścicielom nielegalnych urządzeń oraz osobom urządzającym tego typu gry grożą surowe kary.

Funkcjonariusze KAS z Białegostoku ustalili, że w jednym z budynków w centrum miasta działa nielegalny salon gier hazardowych. Podejrzenia okazały się słuszne. W lokalu znaleziono 3 automaty do tego typu gier. - Funkcjonariusze przeprowadzili na miejscu eksperymenty procesowe, które potwierdziły nielegalny charakter urządzeń. Dwóch mężczyzn przebywających w lokalu zostało przesłuchanych. Ustalana jest ich rola w procederze - informuje st. asp. Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS. Funkcjonariusze zabezpieczyli maszyny, a także znalezione podczas przeszukania klucze do automatów i notatki dotyczące rozliczeń za gry. W Polsce za urządzanie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy, warunkom koncesji lub zezwolenia grozi odpowiedzialność karna: kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Dodatkowo urządzającym nielegalne gry grozi kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu. Czytaj też: Lotto: Duża wygrana w Choroszczy. Ależ pieniądze!

KAS i policja zlikwidowały nielegalne salony gier hazardowych w Łomży
Sonda
Czy grałeś kiedyś na automatach do gier hazardowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE