Marcin Czyżyk nie żyje

i

Autor: pixabay.com/ Wigry Suwałki

Smutne wieści

Pan Marcin był cenionym nauczycielem wychowania fizycznego. Zasłabł podczas balu dobroczynnego. Zmarł w wieku 49 lat

2023-02-14 16:01

Niezwykle smutna informacja z woj. podlaskiego. Nie żyje pan Marcin, 49-letni nauczyciel wychowania fizycznego z Nowej Wsi pod Suwałkami. Mężczyzna był też dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury. Odszedł w nocy z niedzieli na poniedziałek (12/13 lutego).

Nie żyje nauczyciel WF z Nowej Wsi. Żałoba po śmierci pana Marcina

O śmierci 49-latka poinformował lokalny serwis suwalki24.pl. Jak czytamy, pan Marcin był nauczycielem wychowania fizycznego, techniki i plastyki w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi koło Suwałk. Wcześniej pracował w szkole i gimnazjum w Rutce-Tartak. Kierował Gminnym Ośrodkiem Kultury. Organizował sportowe życie mieszkańców. Sam grał niegdyś w piłkę ręczną. Był kierownikiem miejscowej drużyny futsalu, która grała w II lidze. Wiernie kibicował Wigrom Suwałki.

Pan Marcin organizował wydarzenia charytatywne. Sponsorował dobroczynne Bale Gminy Suwałki. Niestety, podczas kolejnej edycji wspomnianego balu, która odbywała się w sobotę, 49-latek nagle zasłabł. Zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek (12/13 lutego). W imieniu redakcji przekazujemy bliskim pana Marcina wyrazy współczucia.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Rok temu w tragicznych okolicznościach zmarł Daniel, piłkarz Zacisze Trześń