Nightskating w Białymstoku. Rolkarze w piżamach przejechali przez miasto. A 18 maja wesele! [ZDJĘCIA]

2019-04-09 20:00

Ulicami miasta w sobotni wieczór przejechał Nightskating. Jak przestało na budzenie się zimowego snu - uczestnicy pojechali w piżamach. Pomysłów na przebrania nie brakowało, jak zawsze dopisały humory.

W ostatnią sobotę w Białymstoku odbył się inauguracyjny Nightskating. Na otwarciu sezonu było ponad 1000 rolkarzy! Część z nich na to wydarzenie wybrało się w dość nietypowych strojach, bo.. w piżamach.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

- Pobiliśmy rekord! W najpiękniejszym stylu, jaki można sobie tylko wyobrazić - chwalą się organizatorzy. - I choć bicie rekordów frekwencji nie należy do naszych priorytetów, to jest to naprawdę miłe, kiedy z roku na rok, jest Was więcej.

Czytaj także: Wiktoria Kępa zaginęła. Nastolatka wyszła z domu w czarnych tenisówkach

Na sobotnim przejeździe była do pokonania trasa licząca 13 kilometrów.

A już niedługo kolejna okazja do wspólnego jeżdżenia na rolkach. 18 maja odbędzie się 2. Nightskating Białystok 2019. Tym razem przejazd rolkarzy przez miasto będzie jednym wielkim WESELEM!

- Pojedziemy w rytmach typowo weselnych utworów, dlatego przypomnijcie sobie ruchy taneczne, które zrobią wrażenie na wszystkich! - informują organizatorzy. - Zbieramy się od godziny 19, a ruszamy punktualnie o 20.

Szczegóły tutaj: 2. Nightskating Białystok 2019 - przejazd weselny