Nowa sala obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Białymstoku

i

Autor: Dawid Gromadzki/UM Białystok Nowa sala obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Białymstoku

Nowa sala obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Białymstoku

2021-01-04 12:54

W Urzędzie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 1 powstała nowa sala obsługi interesantów. Do tej pory z powodu pandemii urzędnicy spotykali się z interesantami w holu na parterze budynku.

Chcemy, aby nasi mieszkańcy mieli komfortowe warunki podczas pobytu w urzędzie i mogli załatwiać swoje sprawy w sposób dla nich najdogodniejszy – powiedział prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. 

W nowej sali jest pięć stanowisk wyposażonych w komputery i telefony. Dla bezpieczeństwa są oddzielone szybą. Stanowiska te będą czynne w godzinach pracy urzędu. Dyżurują tam urzędnicy z departamentów: skarbu, ochrony środowiska i architektury. W razie potrzeby będą pojawiać się tam także inni.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

- Ze względu na pandemię zachęcamy nadal mieszkańców Białegostoku, aby wcześniej umawiali się telefonicznie na spotkanie z urzędnikiem i wizytę w urzędzie - informuje Anna Kowalska z Departamentu Komunikacji Społecznej. - Numery telefonów poszczególnych departamentów są dostępne na stronie miasta www.bialystok.pl.

Czytaj też: Święta nakazane w 2021 roku oraz inne ważne święta. Kiedy trzeba iść do kościoła?

Pierwsze szczepienia na COVID-19 w USK w Białymstoku