Obywatele próbowali nielegalnie przekroczyć naszą granicę

i

Autor: Podlaski Oddział Straży Granicznej Obywatele próbowali nielegalnie przekroczyć naszą granicę

Obywatele Jemenu próbowali nielegalnie przekroczyć naszą granicę

2019-02-14 11:43

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwie osoby za przekroczenie polsko – białoruskiej granicy wbrew przepisom.

Patrolujący granicę funkcjonariusze z Placówki SG w Krynkach zauważyli na pasie drogi granicznej ślady wskazujące na nielegalne przekroczenie granicy z Białorusi do Polski. O tym zdarzeniu natychmiast powiadomiono patrole SG w terenie oraz miejscowych policjantów.

Czytaj także: Wypadek autobusu pod Białymstokiem. 7 osób rannych. Do szpitala trafiła 3 dzieci [ZDJĘCIA]

Czytaj także: Wypadek na ul. Piasta. Mercedes uderzył w tył mini coopera. 25-latek w szpitalu. Policja szuka kierowcy mercedesa

W wyniku współdziałania funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji na obrzeżach Krynek zatrzymano dwóch obywateli Jemenu. 35 i 39-letni mężczyźni przyznali się, że nielegalnie przekroczyli granicę naszego państwa. Cudzoziemcy po wykonaniu niezbędnych czynności zostali przekazani stronie białoruskiej.

Zobacz także: Przemytnicy staranowali blokadę. Funkcjonariusz podlaskiej Straży Granicznej został ciężko ranny [ZDJĘCIA]

W tym roku to druga grupa nielegalnych migrantów zatrzymana przez funkcjonariuszy Podlaskiego  Oddziału Straży Granicznej. W 2018 r. funkcjonariusze POSG zatrzymali 19 grup.

ZOBACZ WIDEO: Natalia Maliszewska cieszy się ze zdobycia Pucharu Świata