Piękna pogoda rządzi w Polsce. We wtorek słońce opanuje kraj [PROGNOZA]

2020-09-22 7:00 KM
Prognoza pogody - słońce przebija się przez chmury
Autor: CC Pixabay.com Piękna pogoda rządzi w Polsce. We wtorek słońce opanuje kraj [PROGNOZA POGODY] / Zdjęcie poglądowe

Kolejna prognoza pogody i dobre wieści od meteorologów. Warunki atmosferyczne, które we wtorek (22 września) będą dominować w Polsce powinny spodobać się większości naszych czytelników. Słońce i przyjemne temperatury - taki klimat w drugiej połowie dziewiątego miesiąca? Sprawdź szczegółową prognozę pogody na 22.09.2020 na naszym portalu.

Piękna pogoda rządzi w Polsce. We wtorek słońce opanuje kraj [PROGNOZA]

Dalszy ciąg dominacji lata, choć kalendarzowa jesień teoretycznie puka do naszych drzwi. Prognoza pogody na najbliższe godziny wygląda co najmniej optymistycznie, co potwierdza meteorolog z Torunia, którego regularnie cytujemy w naszym serwisie. 

- W całym kraju przeważać będzie słoneczna i sucha pogoda - niebo będzie na ogół bezchmurne. Po bardzo chłodnym początku dnia, po południu temperatura powietrza wzrośnie do 26-27 stopni na zachodzie i południowym zachodzie oraz 24-25 stopni na przeważającym obszarze. Najniższa temperatura (20-22 stopnie) prognozowana jest dla wschodniej Polski i obszarów podgórskich - przekazuje Rafał Maszewski, autor serwisu pogodawtoruniu.pl.

Czytaj także: Prognoza pogody na nowy tydzień. Lato w pełni! Meteorolodzy mają dobre wieści

Prognoza pogody na wtorek (22 września) - gdzie najcieplej?

27 stopni we Wrocławiu, Opolu, Katowicach i tylko "oczko" mniej w Krakowie, Zielonej Górze, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu, Łodzi i Rzeszowie. Meteorolodzy IMGW zapowiadają bardzo przyjemny dzień. Nie spodziewamy się deszczu. Wiatr również nie powinien nam się dawać we znaki, choć są rejony, w których trzeba będzie uważać. - Będzie słaby i umiarkowany, na południowym zachodzie porywisty, w Sudetach w porywach do 60 km/h, z kierunków południowych - czytamy w serwisie IMGW.

Pogoda zacznie się pogarszać w środku tygodnia. O zmianach poinformujemy w naszym serwisie. Zachęcamy do obserwowania na Facebooku!

Szczęśliwy Daniel Martyniuk dostał rozwód

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.