Religijne życzenia na chrzest. Teksty możesz umieścić na kartce lub wyrecytować. Rodzina będzie zaskoczona!

i

Autor: SHUTTERSTOCK Religijne życzenia na chrzest. Teksty możesz umieścić na kartce lub wyrecytować. Rodzina będzie zaskoczona!

Życzenia na chrzciny

Religijne życzenia na chrzest. Teksty możesz umieścić na kartce lub wyrecytować. Rodzina będzie zaskoczona!

2023-01-28 5:00

Chrzciny to wyjątkowy dzień w życiu rodziców i ich dziecka. Maleństwo otrzymuje chrzest na prośbę dorosłych, którzy zobowiązują się do "wychowania dziecka w wierze". Zasadniczo ksiądz chrzci dziecko podczas Mszy świętej. Następnie rodzina i zaproszeni goście udają się na uroczystość, podczas której wręczane są pamiątki, prezenty, koperty z pieniędzmi oraz składane są życzenia. W tym artykule znajdziesz piękne życzenia, które możesz umieścić na kartce lub wyrecytować dla rodziców dziecka.

Piękne życzenia na chrzest. Propozycje do wypisania na kartkę

Niech wiara w Boga Ciebie prowadzi. Wszelkie nierówności pod stopami gładzi. W dniu tak ważnym dla całej rodziny, a ten dzień to Twoje Chrzciny. Z tej oto okazji, Chrześniaku Kochany, zechciej przyjąć życzenia od swej chrzestnej mamy.

Jezus Chrystus wiele dni na Ciebie czekał, dziś przyszedł i w sercu Twym zamieszkał, zaprosiłaś Pana w duszy swej czystości, On Twym przyjacielem, nie czyń Mu przykrości.

W tym dniu ważnym, a zarazem radosnym, Płynie modlitwa ta: Niech Bóg Waszą dziecinę W swojej opiece ma, Niech ześle swoje łaski, Wypełni nimi dom, Niech radość, miłość, pokój, Da Waszym wspólnym dniom.

Chrzest dziś sprawił, że stałaś się ukochanym dzieckiem Boga. Jego łaskę otrzymałaś, z nią jest prosta każda droga. Ufaj Bogu nie pytając, co On w zamian dać Ci może. Swoje serce Mu oddając wiesz, że zawsze Ci pomoże. Obfitych łask Bożych na całe życie życzą w dniu Chrztu Świętego …

Krótkie życzenia na chrzciny

Niech Bóg Waszą dziecinę W swojej opiece ma, Niech ześle swoje łaski, Wypełni nimi dom, Niech radość, miłość, pokój, Da Waszym wspólnym dniom.

Ukochane Boże dziecię, gdy mieć szczęście chcesz na świecie, gdy Cię minąć ma zła droga, ponad wszystko kochaj Boga.

Serce tak ciche, jak wiatr z muszelki daj mi, o Panie – Boże mój wielki. Daj mi też święte rączki i nóżki, żeby trzymały się Twojej dróżki

Malutka istota do Chrzcielnicy niesiona ma być dziś Bogu powierzona. Niech będzie szczęśliwa i zawsze zdrowa oraz niech w radości i miłości się chowa.

Życzenia na chrzest pochodzą ze strony najlepszego.pl

Sonda
Ile dajesz do koperty na chrzest?
Jak zorganizować chrzest dla dziecka