Piękne życzenia z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania

i

Autor: Pixabay Piękne życzenia z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania

Piękne życzenia z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania

2022-04-30 11:00

Sakrament bierzmowania wraz z chrztem i Eucharystią należy do tzw. "sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego". Katolicy wierzą, że ten sakrament m.in. pomnaża w nas dary Ducha Świętego. W tym artykule znajdziesz piękne życzenia z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania. Możesz je złożyć osobiście lub napisać na kartce z życzeniami.

Piękne życzenia z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania: Niech dobry Bóg zawsze otacza Cię swoją łaską i błogosławi Ci na każdy dzień życia.

Niech Duch Święty zawsze napełnia Cię swoimi łaskami, mądrością, wiarą i nadzieją.

W tym szczególnym dniu Bierzmowania życzę Ci pogody ducha, wzrastania w dojrzałości chrześcijańskiej, wielu łask Bożych i sił, by wzrastać w Bożej miłości. Niech pełnia łask Ducha Świętego pomaga Ci w pokonywania przeciwności losu i zawsze umacnia do wypełniania woli Chrystusowej.

Dziś Twa wiara została ugruntowana. Życzę Ci obfitości darów Ducha Świętego i Bożej łaski na dalsze lata życia chrześcijańskiego.

Idź drogą bez przeszkód, miej w sercu wiarę, uczciwość i miłość, aby Bóg prowadził Cię przez życie godnie i szczęśliwie.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej ogląda gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. "U nas nie ma czegoś takiego" [WIDEO]

Nieustającej wiary, opieki Jezusa Chrystusa, wielu łask bożych życzy Ci...

Życzę Ci, aby Duch Święty w przyjętym sakramencie bierzmowania obdarzył Cię obficie swoimi darami, a Ty byś je z radością przyjął, wypełniając jego posłannictwo.

W tym szczególnym dla Ciebie dniu przyjęcia Sakramentu Bierzmowania życzymy Ci, aby Dobry Bóg umocnił Cię i uczynił duchowo silnym tak, abyś każdy dzień przeżywał pięknie i dobrze, umacniając Swą przyjaźń z Chrystusem.

Piękne życzenia z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania

W dniu przyjęcia Sakramentu Bierzmowania życzymy Ci, aby Duch Święty napełniał Cię mądrością, umacniał w wierze oraz żeby każdy dzień Twojego życia był świadectwem uzyskanej dziś dojrzałości chrześcijańskiej.

Część życzeń pochodzi ze strony zyczenia.pl

Stylizacja włosów do Komunii: Lokowany kok

QUIZ. Katoliku, co wiesz o swojej wierze? 10/15 to absolutne minimum

Pytanie 1 z 15
„Chrzest Pana Jezusa w Jordanie”. Która to tajemnica Różańca?