Rolnicy. Podlasie. Andrzej ogląda gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. U nas nie ma czegoś takiego

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej wraz ze swoim ojcem Gienkiem oglądają słynne gospodarstwo Tomka z Pokaniewa.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej ogląda gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. "U nas nie ma czegoś takiego" [WIDEO]

2022-04-29 9:14

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk (39 l.) wraz ze swoim ojcem Gienkiem (66.) odwiedzili gospodarstwo Tomka z Pokaniewa (pow. siemiatycki). Mężczyzna wraz ze swoją żoną hoduje setki krów. Andrzej i Gienek zainteresowali się kiszonką z kukurydzy. - Żebyś dla naszych krów zaniósł to wątpię, czy one by to jadły - podsumował Andrzej. Cały materiał zobaczcie na SE.pl

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej z Plutycz wybrali się niedawno do innego bohatera serialu: Tomka z Pokaniewa. Tomek to jeden z najbardziej przedsiębiorczych i zaradnych rolników występujących w serialu Rolnicy. Podlasie. Wraz z żoną Moniką prowadzi ogromne gospodarstwo, w którym hoduje bydło holsztyno-fryzyjskie. Gienek i Andrzej, którzy mają 50 ha gospodarstwo, oglądali budynki i maszyny początkowo bez obecności gospodarza. Ojciec i syn mogli swobodnie dzielić się spostrzeżeniami na temat ogromnego gospodarstwa. Duże zainteresowanie wzbudziła przechowywana w pryzmie kiszonka z kukurydzy, która stanowi pożywienie dla krów. - Zobacz jak zbite. [...] U nas nie ma czegoś takiego. Ale do tego to maszyna musi być, a co ty ręcznie zrobisz? Żebyś dla naszych krów zaniósł to wątpię, czy one by to jadły - komentował Andrzej z Plutycz.

Zobaczcie wideo. Materiał powstał w ramach naszej akcji "making of Rolnicy. Podlasie", w trakcie której podglądamy twórców serialu podczas ich pracy. Kolejny filmik z wizyty Gienka i Andrzeja w Pokaniewie zobaczycie za tydzień. Przypominamy, że serial jest emitowany w każdą niedzielę na Fokus TV o godz. 20.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała, co trzyma w sypialni. Włosy stają dęba! "To było straszne"

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej oglądają gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. "Trochę zdziwiony jestem"

Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Tomka z Pokaniewa. Zobacz zdjęcia:

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?