Pierwsze na Podlasiu święto tatuażu to ogromny sukces! Za nami Tattoo Week Białystok [GALERIA,AUDIO,WIDEO]

2017-03-06 10:53

Setki zwiedzających, najlepsze studia tatuażu, a także pokazy, konkursy i wystawy - w białostockich "Spodkach" odbył się pierwszy na Podlasiu Tattoo Week. 

Impreza przeszła wszelkie oczekiwania organizatorów. W weekend (4-5.03) do stolicy Podlasia zjechały setki fanów tatuażu. Wśród nich znalazły się zarówno osoby doświadczone w tej dziedzinie sztuki, jak i te, dla których przygoda z tatuażem dopiero się rozpoczęła.

Podczas tego typu wydarzenia można przede wszystkim poznać tatuażystów z całego kraju i wybrać artystę, który spełnia oczekiwania przyszłego wytatuowanego. Specjaliści pracują przy specjalnie przystosowanych stanowiskach, gdzie prezentują również swoje portfolio oraz gotowe wzory przygotowane z myślą o osobach, które spontanicznie zdecydują się na tatuaż. Niektórzy z odwiedzających poddają się także zabiegowi przekłucia ciała.

Posłuchaj relacji:

W trakcie Tattoo Week Białystok nie zabrakło także pokazów, występów i konkursów. Odwiedzający mogli wysłuchać między innymi Prusa i Pato Szymex - doświadczonych reprezentantów białostockiej sceny beatboxowej, zobaczyć elektryzujące show w wykonaniu Domu Latających Tancerzy i pokaz tańca brzucha w wykonaniu Radosławy Rady Bogłusławskiej.

Wydarzeniu patronowało Radio ESKA Białystok - 90,6 FM.

Obejrzyj wideo:

>>> Restauracje, które warto odwiedzić w Białymstoku część II! [10 PROPOZYCJI]

ZOBACZ najnowsze podsumowanie tygodnia od ESKA INFO