Pierwszy śnieg w Białymstoku. Prognoza pogody na kolejne dni. Teraz jest biało, ale już za kilka dni pogoda zrobi się paskudna!

i

Autor: Monika Pierwszy śnieg w Białymstoku. Prognoza pogody na kolejne dni. Teraz jest biało, ale już za kilka dni pogoda zrobi się paskudna!

Zima w Białymstoku

Pierwszy śnieg w Białymstoku. Prognoza pogody na kolejne dni. Teraz jest biało, ale już za kilka dni pogoda zrobi się paskudna!

2022-11-18 8:00

Zima zapukała do Białegostoku. W stolicy Podlasia, zgodnie z zapowiedziami IMGW, spadł dziś w nocy pierwszy śnieg. Termometry pokazują minusowe temperatury. Jak długo zimowa aura utrzyma się w Białymstoku? Sprawdźcie prognozę pogody.

Zima w Białymstoku. Uważajcie na ulicach i chodnikach, jest bardzo ślisko. W piątek (18 listopada) rano wciąż lekko prószy śnieg. Termometry w ciągu dnia nie pokażą więcej niż -1.5 stopni Celsjusza. Wszystko wskazuje na to, że ujemne temperatury zostaną z nami na dłużej, a to oznacza, że warstwa białego puchu aż tak szybko nie zniknie z naszych trawników. W sobotę w Białymstoku będzie jeszcze zimniej. Rano możliwe są słabe opady śniegu. W niedzielę pogoda niemal identyczna, również spadnie śnieg. W poniedziałek (21 listopada) przyjdzie odwilż. Zrobi się cieplej. Możliwe również będą opady... deszczu.

Zima stulecia w Polsce 1979 rok. Zobaczcie zdjęcia:

Sonda
Boisz się zimą kierować samochodem?
Białystok. Kwietniowy atak zimy. Osiedle zasypane śniegiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE