Pierwszy śnieg w Białymstoku. Prognoza pogody na kolejne dni. Teraz jest biało, ale już za kilka dni pogoda zrobi się paskudna!

i

Autor: Monika Pierwszy śnieg w Białymstoku. Prognoza pogody na kolejne dni. Teraz jest biało, ale już za kilka dni pogoda zrobi się paskudna!

Zima w Białymstoku

Pierwszy śnieg w Białymstoku. Prognoza pogody na kolejne dni. Teraz jest biało, ale już za kilka dni pogoda zrobi się paskudna!

2022-11-18 8:00

Zima zapukała do Białegostoku. W stolicy Podlasia, zgodnie z zapowiedziami IMGW, spadł dziś w nocy pierwszy śnieg. Termometry pokazują minusowe temperatury. Jak długo zimowa aura utrzyma się w Białymstoku? Sprawdźcie prognozę pogody.

Zima w Białymstoku. Uważajcie na ulicach i chodnikach, jest bardzo ślisko. W piątek (18 listopada) rano wciąż lekko prószy śnieg. Termometry w ciągu dnia nie pokażą więcej niż -1.5 stopni Celsjusza. Wszystko wskazuje na to, że ujemne temperatury zostaną z nami na dłużej, a to oznacza, że warstwa białego puchu aż tak szybko nie zniknie z naszych trawników. W sobotę w Białymstoku będzie jeszcze zimniej. Rano możliwe są słabe opady śniegu. W niedzielę pogoda niemal identyczna, również spadnie śnieg. W poniedziałek (21 listopada) przyjdzie odwilż. Zrobi się cieplej. Możliwe również będą opady... deszczu.

Zima stulecia w Polsce 1979 rok. Zobaczcie zdjęcia:

Sonda
Boisz się zimą kierować samochodem?
Białystok. Kwietniowy atak zimy. Osiedle zasypane śniegiem