PILNE! Zabił rowerzystkę i uciekł! Podlaska policja szuka sprawcy

i

Autor: Google Street View / Pixabay CC0 PILNE! Zabił rowerzystkę i uciekł! Podlaska policja szuka sprawcy

PILNE! Zabił rowerzystkę i uciekł! Podlaska policja szuka sprawcy

2020-10-13 13:00

Śmiertelny wypadek na Podlasiu! Do zdarzenia doszło we wtorkowy poranek (13 października) na drodze powiatowej prowadzącej z miejscowości Strabla do wsi Mulawicze w powiecie bielskim. Jak informuje policja, 59-letnia rowerzystka prawdopodobnie została potrącona przez przejeżdżający pojazd. Niestety, nie udało się jej uratować. Sprawca uciekł i do tej pory nie ustalono jego tożsamości. Funkcjonariusze apelują o kontakt do potencjalnych świadków.

Informację o zwłokach kobiety na trasie Strabla - Mulawicze policjanci otrzymali chwilę po godzinie 8:00. Jak wstępnie ustalono, 59-letnia rowerzystka najprawdopodobniej została potrącona przez nieznany pojazd, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Do wypadku miało dojść na niewielkiej drodze powiatowej, bliżej miejscowości Strabla.

Mundurowi realizowali czynności pod nadzorem prokuratora. Niestety, o godzinie 13:00 wciąż nie wiadomo, kto doprowadził do tragedii.

- Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje o przebiegu zdarzenia bądź pojeździe, który brał udział w wypadku - apeluje kom. Agnieszka Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim. Dzwonić można pod numer 47 7125 212 bądź alarmowy 112. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

Super Raport 13.10 (Goście: Sławomir Neumann - PO, Michał Woś - wiceminister sprawiedliwości, Solidarna Polska)