Podlasianki najpiękniejsze. Zobacz zdjęcia najpiękniejszych kobiet w woj. podlaskim [ZDJĘCIA]

2019-01-07 9:36

Poznajcie najpiękniejsze dziewczyny z Białegostoku i okolic. Zobaczcie zdjęcia!

Podlasianki najpiękniejsze to fanpage założony w 2013 roku. Obserwuje go ponad 40 tys. mieszkańców naszego regionu. Pomysł jest też obecny na Instagramie - tam profil obserwuje ponad 14 tys. osób. Na czym polega pomysł? Administratorzy publikują na nim zdjęcia kobiet z woj. podlaskiego, które nie boją się pokazać, że są piękne. Dziewczyny same przysyłają swoje zdjęcia. To dla nich świetna okazja do promocji.

Czytaj także: Syn Zenka Martyniuka pójdzie na odwyk? Gwiazda disco polo dla SE: "Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów"

- Wiele dziewczyn miało później propozycje sesji fotograficznych, udziału w teledyskach, pracy jako hostessy. Dostają też możliwość skorzystania z profesjonalnie wykonanego makijażu lub strzyżenia - zdradza nam Paweł, jeden z administratorów fanpage'a.

Co ciekawe, dziewczyny, które najpierw pojawiły się na profilu Podlasianki najpiękniejsze, później próbują swoich sił w konkursach piękności, np. Miss Podlasia czy uniwersyteckich Juwenaliów.

Do administratorów przychodzą też z wiadomości od mężczyzn, którzy chcieli by poznać nazwisko pięknej Podlasianki. Paweł uspokaja, że dbają o prywatność dziewczyn.

- W większości przypadków odpowiadamy, że nie podajemy, ewentualnie gdy widzimy duże zaangażowanie pytamy o zgodę poszukiwaną dziewczynę - wyjaśnia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z profilu Podlasianki najpiękniejsze. Galerię znajdziecie na początku artykułu.