Połknęła tabletki

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Podlaskie. Młoda kobieta relacjonowała w internecie swoje samobójstwo

2022-02-16 9:04

Do tej dramatycznej sytuacji doszło w minionym tygodniu w woj. podlaskim. Młoda kobieta chciała odebrać sobie życie. Samobójstwo relacjonowała w internecie na jednym z serwisów społecznościowych. Wstrząśnięty widz, która oglądał transmisję, powiadomił służby. Dzięki właściwej reakcji anonimowego internauty uratowano kobietę.

Wojewódzkie Centrum Powiadamiana Ratunkowego otrzymało sms-a z linkiem do komunikatora społecznego i informacją, że kobieta próbuje odebrać sobie życie, co relacjonuje na serwisie społecznościowym - informują policjanci. Informacja trafiła do policjantów, którzy na co dzień zajmują się walką z cyberprzestępczością. Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie przebywa kobieta prowadząca makabryczną relacje. Policjanci z woj. mazowieckiego powiadomili kolegów z Podlasia. Policjanci pojechali do domu desperatki. - Na miejscu okazało się, że młoda kobieta zażyła duże ilości leków i konieczne było natychmiastowe udzielenie pomocy medycznej. Na szczęście w porę trafiła do szpitala - podają policjanci. Czytaj też: Podlaskie. Młody policjant zginął na służbie. Adam Litwa zostawił żonę

Dwa samobójstwa jedno po drugim. Na schodach w Złotych Tarasach zginęli ludzie

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Całodobowe centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym 800 70 22 22
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.