Zambrów. Pogrzeb noworodka znalezionego na wysypisku śmieci [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-05-18 21:13 TEM
Zambrów. Pogrzeb noworodka znalezionego na wysypisku śmieci
Autor: Tomasz Matuszkiewicz / Super Express

W deszczowy poniedziałek 18 maja na cmentarzu komunalnym w Zambrowie (woj. podlaskie) odbył się pogrzeb noworodka, którego ciałko wśród śmieci znaleźli pracownicy sortowni odpadów w Czerwonym Borze. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa.

Dziesięć dni wcześniej, 8 maja, martwe niemowlę odkryła podczas wykonywania swoich obowiązków jedna z pracownic Zakładu Przetwarzania i Utylizacji Odpadów w Czerwonym Borze. Aby przeczytać więcej KLIKNIJ tutaj.

Sekcja zwłok przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku wykazała, że noworodek – chłopiec – urodził się żywy, a przyczyną jego śmierci był uraz wielomiejscowy. Śledczy szukają matki zamordowanego niemowlęcia.

W zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zambrowie ostatniej drodze dziecka uczestniczyło kilkanaście osób, głównie pracownice Ośrodka. Po krótkiej żałobnej modlitwie, biała trumienka spoczęła w grobie. Na białym krzyżu zawisła tabliczka z napisem „Noworodek NN”, a wraz z duszą maleństwa poszybowały do nieba przyniesione przez żałobników białe baloniki.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!

Martwe niemowlę odnalezione w sortowni śmieci. Pogrzeb noworodka NN na cmentarzu komunalnym w Zambrowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.