Policja [zdjęcie ilustracyjne]

i

Autor: Materiały Policji

Podlaskie: Troje piratów drogowych straciło prawo jazdy!

2019-05-08 13:40

Podlascy policjanci zatrzymali troje kierowców, którzy w sposób znaczący przekroczyli prędkość na drodze krajowej nr 61. Wszystkim wspomnianym piratom drogowym zatrzymano prawo jazdy.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży w poniedziałek (6 maja) około godziny 18:00 zatrzymali w Miastkowie kierowcę Audi. 40-latek w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 53 km/h. Zaledwie godzinę później przez Zaruzie kierująca Skodą kobieta mknęła aż 108 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Po niedługim czasie w tej samej miejscowości zatrzymano do kontroli drogowej 42–letniego kierowcę BMW, który rozpędził się do 107 km/h.

- Nieodpowiedzialnym uczestnikom ruchu zatrzymane zostały prawa jazdy. Każdy z nich otrzymał również mandat w wysokości 400 złotych oraz 10 punktów karnych - informuje podlaska drogówka.

Zobacz także: Średni i mali przedsiębiorcy otrzymali wsparcie w nierównej walce z urzędnikami [AUDIO]

- Kontrole prędkości we wspomnianych miejscach odbywają się po zgłoszeniach przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa - tłumaczą funkcjonariusze.

ZOBACZ WIDEO: