Jeleniewo (woj. podlaskie). Uzbrojeni w noże napastnicy napadli na stację paliw.

i

Autor: Policja Suwałki Jeleniewo (woj. podlaskie). Uzbrojeni w noże napastnicy napadli na stację paliw.

Podlaskie. Uzbrojeni w noże bandyci napadli na stację paliw. Rozpoznajesz ich? [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-02-02 21:45

Dwóch zamaskowanych, uzbrojonych w noże mężczyzn sterroryzowało pracownika i obrabowało stację paliw w Jeleniewie (woj. podlaskie). Do napadu doszło w połowie grudnia ubiegłego roku – do dziś policjantom nie udało się dopaść sprawców. Mundurowi proszą o pomoc.

Do napadu na stację paliw w Jeleniewie doszło 14 grudnia 2020 r. kilka minut po godz. 22 (na zdjęciach z nieprzestawionego na czas zimowy wideorejestratora widnieje godz. 23:09). Na udostępnionym przez suwalskich policjantów nagraniu z jednej z zamontowanych w budynku kamer widać, jak dwóch ubranych na czarno, zamaskowanych i zakapturzonych napastników wdziera się do środka i terroryzuje pracownika. Do tego celu używają ogromnych, najprawdopodobniej myśliwskich lub wojskowych noży. Przeczytaj również: NIEBEZPIECZNY przestępca UCIEKŁ z prokuratury! Akcja trwa. Gigantyczna obława w Białymstoku

Jeleniewo (woj. podlaskie). Uzbrojeni w noże napastnicy napadli na stację paliw. Policjanci poszukują sprawców

Pracującemu na stacji paliw młodemu mężczyźnie z nożem przytkniętym raz do klatki piersiowej, a raz do szyi, z trudem udaje się zachować spokój. Wprowadza bandytów za ladę i otwiera szuflady, w których przechowywane są pieniądze. Złodzieje wprawnym ruchem przesypują monety do przygotowanych wcześniej worków foliowych i nieśpiesznie wychodzą na zewnątrz, trącając jeszcze przedmioty ustawione na blacie.

Polecany artykuł: Darknet, kryptowaluty, włamania na konta. Ponad 150 osób oszukanych! Wszystkim miał kierować 18-latek

Policjantom do dziś nie udało się ustalić tożsamości rabusiów.

Wszystkie osoby, które mogą w tym pomóc, rozpoznają sylwetki osób ze zdjęć i filmu, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach pod nr tel. 87/ 714–15–33, 87/ 714–15–12 lub z dowolna jednostką policji w całym kraju pod numerem alarmowym 112. Mundurowi zapewniają, że sprawdzą każdą, nawet anonimową informację.