Edward Konkol

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SUPER EXPRESS Edward Konkol

Pogrzeb o. Edwarda Konkola. Stowarzyszenie "Droga" podało szczegóły

2021-12-13 13:34

Ojciec Edward Konkol nie żyje. 62-latek zmarł w niedzielę rano 12 grudnia. Przebywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ulicy Żurawiej w Białymstoku. Znane są już szczegóły na temat pogrzebu.

Śmierć ojca Edwarda Konkola wstrząsnęła mieszkańcami Białegostoku. Duchowny zmarł w niedzielę rano w białostockim szpitalu. Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie "Droga", której śp. o. Edward Konkol był założycielem, poinformowało o uroczystościach pogrzebowych. W czwartek 16 grudnia o godz. 20 rozpocznie się czuwanie modlitewne w kaplicy przy ul. Proletariackiej 21 w Białymstoku. W piątek 17 grudnia o godz. 11 Msza święta żałobna w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Jastarni. - Zmarłego ojca Edwarda, rodzinę pogrążoną w żałobie, wszystkich których ta strata dotknęła polecamy Miłosiernemu Bogu w naszych modlitwach - czytamy na oficjalnej stronie stowarzyszenia "Droga".

Kultowe ekranizacje lektur. Groby aktorów Znachora, Wesela, Chłopów, Pana Tadeusza, Kariery Nikodema Dyzmy i Ziemi obiecanej | Niezapomniani