Pomorze. 31-latek podejrzany o potrącenie rowerzysty. Zatrzymali go policjanci z Sejn [WIDEO]

2020-07-10 12:37 vera
Pomorze. 31-latek podejrzany o potrącenie rowerzysty. Zatrzymali go policjanci z Sejn [WIDEO]
Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Pomorze. 31-latek podejrzany o potrącenie rowerzysty. Zatrzymali go policjanci z Sejn [WIDEO]

Policjanci z Sejn (woj. podlaskie) zatrzymali 31-latka podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia. W wypadku ucierpiał rowerzysta, który trafił do szpitala. Mieszkaniec powiatu ełckiego usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Do tego wypadku doszło w miniony piątek 3 lipca na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Pomorze. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał 46-letni mężczyzna, który trafił do szpitala.

- Od tamtej pory sejneńscy policjanci prowadzili intensywne poszukiwania sprawcy wypadku, który nie udzielił poszkodowanemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia - informuje oficer prasowy policji.

Czytaj też: Tragiczny wypadek na Podlasiu. Zginęło małżeństwo. Oskarżony Litwin chce dobrowolnie poddać się karze [ZDJĘCIA]

W środę policjanci zatrzymany mężczyznę podejrzanego o potrącenie rowerzysty. Działo się to na terenie Ełku.

Hajnówka. Tragiczny wypadek. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje. Ulica zablokowana

W czwartej 31-latek usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego i oddalenia się z miejsca zdarzenia. Jak informują policjanci, mieszkaniec powiatu ełckiego przyznał się do zarzucanego mu czynu. Śledczy nie wykluczają zaostrzenia kwalifikacji i przedstawienia kolejnych zarzutów.