Dni Miasta Białegostoku 2022

i

Autor: Dawid Gromadzki/UM Białystok

Potężne tłumy na Dniach Białegostoku. Rynek Kościuszki pękał w szwach [ZDJĘCIA]

2022-06-27 14:40

W mieniony weekend odbyły się wydarzenia związane ze świętem Białegostoku. Koncerty przyciągnęły prawdziwe tłumy. Na scenie wystąpiła m.in. Sylwia Grzeszczak, Feel i Sara James. Zobaczcie, jak Białystok i jego mieszkańcy powitali tegoroczne wakacje.

Miniony weekend w stolicy Podlasia upłynął pod znakiem koncertów. W piątek (24.06) na Rynku Kościuszki wystąpiła Sara James, Feel i Sylwia Grzeszczak. Piątkowy koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, co widać po zdjęciach. Natomiast w sobotę (25.06) znany kompozytor Krzesimir Dębski i Warsaw Impressione Orchestra zaprezentowali "Przeboje Wielkiego Ekranu". Podczas Dni Miasta Białegostoku prezydent Tadeusz Truskolaski nagrodził artystów: Karolinę Czarnecką, Pawła Małaszyńskiego i Jarosława Perszko. Wydarzenie zakończyła miejska potańcówka w Ogrodzie Branickich. Zobaczcie zdjęcia!

Czytaj też: Potworny upał w Białymstoku i regionie. 33 stopni w cieniu, a może być jeszcze więcej! Prognoza pogody IMGW

Dni Truskawki w Korycinie. Bitwa Truskawkowa Korycin vs. Reszta Świata
Sonda
Czy Białystok to dobre miasto do życia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE