Dzień Kobiet 2023. Pierwszorzędne wierszyki, smsy i życzenia. Gotowce, ale z klasą! [8.03.2023]

i

Autor: Pixabay Dzień Kobiet 2023. Pierwszorzędne wierszyki, smsy i życzenia. Gotowce, ale z klasą! [8.03.2023]

Życzenia na Dzień Kobiet

Teksty na Dzień Kobiet 2023. Gdy pomysłu brak, zainspiruj się gotowcami [8.03.2023 FB, Messenger, Instagram]

2023-03-08 13:15

Dzień Kobiet świętujemy 8 marca (środa). W tym dniu mężczyźni składają życzenia swoim kobietom. Mogą to być wierszyki, które wyślemy SMS-em lub Messengerem; krótkie, długie, zabawne, oryginalne, tradycyjne, miłosne - pomysłów jest dużo. Dzień Kobiet 2023 wypada 8 marca, w środę. Warto już teraz mieć przygotowane życzenia na Dzień Kobiet.

Dzień Kobiet 2023: Wierszyki, smsy, życzenia na 8 marca

Jakie życzenia na Dzień Kobiet 2023 będą najlepsze i sprawią przyjemność drugiej osobie? Życzenia mogą być w różnej formie: śmiesznych wierszyków lub krótkich wiadomość SMS, ale najważniejsze, by były miłe i płynęły prosto z serca. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, który obchodzimy 8 marca 2023, przygotowaliśmy dla was przykładowe, gotowe życzenia, które można złożyć tego dnia. Wybór jest duży, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, zobaczcie!

Z okazji Dnia Kobiet, daję Ci dzisiaj swoje życzenia, niech się Twe życie, na lepsze zmienia, wielu przyjaciół, mnóstwo miłości, ludzkiej przyjaźni i życzliwości.

W każdej chwili, zawsze, wszędzie. Niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy.. wszystkim, o czym tylko marzysz!

Z okazji Dnia Kobiet chciałem Ci napisać coś romantycznego, ale nie umiem, więc po prostu napiszę.. KOCHAM CIĘ!

Zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

Kobieto, życzę Ci głowy pełnej pomysłów, pogody ducha na każdy dzień i wiary tak wielkiej jak Wielki Mur Chiński!

W dniu Twojego święta, chciałem Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższy pod niebem!

Nowe wierszyki i życzenia na Dzień Kobiet. Pierwszorzędne teksty w sam raz na 8 marca

Dziś jest Dzień Kobiet. Pamiętaj, że kocham Cię w dzień i w nocy. Zimą i latem. Kocham cię, gdy śpię i gdy kupuję bułki w sklepie. Kocham Cię zawsze!

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, Dużo uśmiechów i wiele radości, Spełnienia marzeń i moc słodyczy!

Hej! Pobudka! Dziś jest Twoje święto! Mam ważny komunikat to ogłoszenia: KOCHAM CIĘ! Dziękuję za uwagę, możesz spać dalej :-*

Kobieto! W dniu Twojego święta życzę Ci dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości i siły.

Dziś jest Dzień Kobiet! Życzę Ci, abyś nadal była cudowną żoną, świetną matką, super przyjaciółką i dobrym człowiekiem. Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci zdrówka, szczęścia, pomyślności, zero smutków i zazdrości! Kupę forsy, miłości bez liku, spełnienia marzeń i zero paniki!

Dzień Kobiet 2023. Pierwszorzędne wierszyki, smsy i życzenia. Gotowce, ale z klasą! [8.03.2023]

Dziś swoje święto mają wszystkie kobiety! Życzę ci zdrówka, pieniędzy i czego sobie sam życzysz! Wszystkiego najlepszego!

Życzę ci zdrówka, pieniędzy i czego sobie sam życzysz! Wszystkiego najlepszego!

Moja kobieto, dziś jest Twoje święto, chciałbym Ci podarować skafander kosmiczny od NASA, bo kolejne lata naszej miłości zapowiadają się ODLOTOWO!!

Z okazji Dnia Kobiet, życzę Ci wszystkiego co dobre, szczęśliwe i miłe. Co budzi uśmiech i spokój i ciszą napełnia chwile! Wszystkiego najlepszego!

Sonda
Obchodzisz Dzień Kobiet?