Bili klawiaturą komputerową. Przyjechali z Augustowa do Białegostoku [FOTO]

i

Autor: Pixabay Bili klawiaturą komputerową. Przyjechali z Augustowa do Białegostoku [FOTO]

Bili klawiaturą komputerową. Przyjechali z Augustowa do Białegostoku [FOTO]

2021-02-01 15:23

Chcieli odzyskać pieniądze za klawiaturę do komputera kupioną przez internet - dwaj mieszkańcy Augustowa zostali przez białostocką policję zatrzymani pod zarzutem pobicia. Napadnięty został uderzony metalowym przedmiotem w głowę i stracił przytomność, był kopany po całym ciele.

Podejrzanych zatrzymał patrol wezwany przez świadka pobicia, które miało miejsce na ulicy, na osiedlu Słoneczny Stok. Jak poinformował w poniedziałek zespół prasowy podlaskiej policji, sprawa zaczęła się od internetowej transakcji. 40-letni mieszkaniec Augustowa kupił od 29-latka z Białegostoku komputerową klawiaturę. Gdy dostał przesyłkę ocenił, że przedmiot jest uszkodzony i zażądał zwrotu pieniędzy; towar był wyceniony na aukcji na 290 zł. Sprzedający odmówił zaznaczając, że nie podlega on zwrotowi i reklamacji. Kiedy 29-latek wystawił na innej aukcji do sprzedaży samochód, nabywca klawiatury umówił się z nim pod pozorem obejrzenia auta. Według ustaleń policji, w rzeczywistości chciał odzyskać pieniądze, a do tego jeszcze zwrot kosztów dojazdu do Białegostoku. Przyjechał ze znajomym.

W umówionym miejscu, na pokrzywdzonego czekało dwóch mężczyzn, którzy po chwili go zaatakowali - informuje oficer prasowy KMP w Białymstoku.

29-latek został uderzony w głowę metalowym przedmiotem, po którym na moment stracił przytomność, był kopany po całym ciele, sprawcy do zadawania ciosów użyli też klawiatury, którą mieli ze sobą.

Napaść widział świadek, który zawiadomił policję. 40 i 41-latek odpowiedzą m.in. za pobicie. Grozi im do 3 lat więzienia.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty pobicia oraz zmuszenia do określonego zachowania. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

i

Autor: KMP Białystok Zatrzymani usłyszeli już zarzuty pobicia oraz zmuszenia do określonego zachowania. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Napadli go bandyci, a potem dostał jeszcze grzywnę

Słoneczny Stok. Jak dobrze znasz to osiedle?

Pytanie 1 z 10
W którym roku powstała Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Słoneczny Stok”?