QUIZ. Sprawdź, czy zdasz maturę z matematyki! Rozwiąż ten test na minimum 31%

2021-05-04 5:01 Marta Zalewska
Matura 2021: Język polski. Lektury z gwiazdką, rozprawka i czytanie ze zrozumieniem. Zobacz, co obowiązuje na egzaminie
Autor: arc.

Matura z matematyki to dla wielu maturzystów prawdziwy koszmar. Aby ją zdać, trzeba poprawnie rozwiązać zadania z arkusza CKE i uzbierać minimum 31% wszystkich punktów możliwych do zdobycia. Niestety, wielu uczniów obawia się, że nie uda im się osiągnąć tego wyniku i obleją maturę. Zobacz, jak sobie poradzisz z zadaniami maturalnymi z poprzednich lat i sprawdź, czy zdasz maturę 2021 z matematyki.

Matura 2021 z matematyki już 5 maja. Większość maturzystów to właśnie tego przedmiotu na poziomie podstawowym boi się najbardziej. To już ostatnie chwile na przygotowania do matury - sprawdź, jak poradzisz sobie z zadaniami z arkuszy CKE z poprzednich lat. W naszym quizie znajdziesz zadania z geometrii, prawdopodobieństwa, ciągów, czy funkcji. Aby zdać maturę z matematyki, trzeba uzbierać 31% punktów. Poradzisz sobie? Powodzenia!

Matura 2021 - szybka powtórka do matury z matematyki

Co powtórzyć na ostatnią chwilę przed maturą 2021 z matematyki? Na pewno warto poznać pewniaki maturalne, czyli zadania, które co roku pojawiają się na maturze. Przykładowe zadania wraz z rozwiązaniami znajdziesz w naszym artykule: Matura 2021 matematyka. Pewniaki maturalne od Nauczyciela Roku. To będzie na maturze 2021. Jeśli chcesz poćwiczyć rozwiązywanie zadań maturalnych, spróbuj swoich sił w naszych innych quizach:

Czytaj więcej o maturze 2021

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE