Radar burzowy w internecie. Gdzie jest teraz burza? [Białystok, województwo podlaskie]

i

Autor: Photo by NOAA on Unsplash Radar burzowy w internecie. Gdzie jest teraz burza? Radar burzowy znajdziesz w tym artykule.

Radar burzowy w internecie. Gdzie jest teraz burza? [Białystok, województwo podlaskie]

2021-06-24 7:36

Meteorolodzy IMGW ostrzegają przed gwałtownymi burzami z gradem. Na terenie całego województwa podlaskiego obowiązuje ostrzeżenie 2. stopnia! Zobacz, gdzie jest teraz burza! Nie daj się zaskoczyć. Radar burzowy to przydatne narzędzie, które pozwala zorientować się, gdzie w danej chwili jest burza. Radar burz przydaje się szczególnie w latem, kiedy gwałtowne burze występują częściej niż w innych porach roku.

Radar burzowy w internecie. Gdzie jest teraz burza? [Białystok, województwo podlaskie] W przypadku śledzenia burz pomocny jest radar burzowy, który może znaleźć za darmo w internecie. Radar burzowy jest także dostępny w aplikacji na smartfony, np. RainViewer. Pamiętajmy, że burza może nas zaskoczyć w każdej chwili. Zwłaszcza wiosną i latem, gdy nieraz jesteśmy poza domem. Tragiczna historia z Podlasia może być tu przestrogą: Piorun zabił studenta. Tomek miał 22 lata. "Pioruny biły za naszymi plecami, jakby nas goniły" [ZDJĘCIA, WIDEO] Radar burzowy online to bez wątpienia przydatne narzędzie, które pozwala zorientować się, w którym regionie naszego kraju trwa właśnie burza lub w którym kierunku zmierza. Czytaj też: Zalane ulice, zerwane dachy, powalone drzewa. Przez woj. podlaskie przechodzą burze. 130 interwencji strażaków

Poznań ZALANY! Ogromna nawałnica przeszła przez miasto!