Radny PiS chce oczyszczaczy powietrza w żłobkach i przedszkolach

2019-12-11 9:15
Radny PiS chce oczyszczaczy powietrza w żłobkach i przedszkolach
Autor: Pixabay Radny PiS chce oczyszczaczy powietrza w żłobkach i przedszkolach

Zakup takich urządzeń stanowiłby niewątpliwie ważny i skuteczny element w walce ze skutkami zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście - uważa Henryk Dębowski.

Radny PiS Henryk Dębowski chce, aby w białostockich żłobkach i przedszkolach pojawiły się oczyszczacze powietrza. To już druga interpelacja radnego w tej sprawie.

W lutym prezydent Białegostoku poinformował, że rozważa zakup takich urządzeń, a "montaż wspomnianych urządzeń będzie możliwy po wcześniejszym sprawdzeniu ich przydatności w placówkach oświatowych."

Dębowski w najnowszej interpelacji przypomina o sprawie.

- Od mojego zapytania w sprawie minął już prawie rok i jestem przekonany, że od tego czasu zostały już podjęte działania zmierzające do zakupu i instalacji wyżej wymienionych urządzeń - czytamy w piśmie skierowanym do prezydenta Truskolaskiego.

O tym, czy pomysł radnego ma szansę się urzeczywistnić dowiemy się za dwa tygodnie, bo tyle dni ma prezydent na odpowiedź na interpelację.

Czy podoba Wam się ten pomysł. Czekamy na Wasze komentarze na fanpage'u ESKA INFO Białystok.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE