Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała wielkie serce. Stracił matkę, kiedy się urodził [WIDEO]

i

Autor: Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała wielkie serce. "Stracił matkę, kiedy się urodził" [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk pokazała wielkie serce. "Stracił matkę, kiedy się urodził" [WIDEO]

2022-05-14 22:00

Rolnicy. Podlasie. W niedzielę (15.05) emisja nowego odcinka uwielbianego przez Polaków serialu o rolnikach z Podlasia. W odcinku zobaczymy Emilię Korolczuk, która opowie o nowym zwierzaku, który pojawił się na Ranczu Laszki. Chodzi o baranka Bubu, który stracił matkę. Pełna zapowiedź odcinka w artykule.

Rolnicy. Podlasie. W Laszkach koło Zabłudowa Emilka i jej brat Krzysztof zamierzają stworzyć skalny ogródek. Dowiemy się, czy nowy baranek Bubu znalazł wśród mieszkanek gospodarstwa jakąś nową mamę. - Taki nasz przygarnięty baranek od znajomych. Stracił matkę, kiedy się urodził - powiedziała Emilia Korolczuk. Zobaczymy jak Emilka oddziela klacze Iskrę i Kaję, matkę i córkę, aby ta młodsza przyzwyczaiła się do stanowiska w stajni. Przeniesiemy się też do wsi Śledzianów. Diana, żona Dominika, będzie karmić marchewkami stado alpak. Para będzie też musiała ostrzyc swoje owce walijskie. W tym odcinku Rolnicy. Podlasie nie zabraknie także Gienka i Andrzeja z Plutycz, którzy pojadą do Pokaniewa i odwiedzą Tomka oraz Monikę. 39-latek pomoże Monice w przenoszeniu cielaka do budki, a Tomkowi w przygotowaniu paszy i ściółkowaniu. Premiera nowego odcinka Rolnicy. Podlasie w najbliższą niedzielę o godz. 20 na Fokus TV. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek szczerze o Andrzeju. Mocne słowa o kobiecie. Tego fani o nim nie wiedzieli

Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie

Emilia Korolczuk. Poznaj gwiazdę serialu Rolnicy. Podlasie! ZDJĘCIA

Emilia Korolczuk to 35-letnia gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie", jedna z najpopularniejszych rolniczek w Polsce, pani sołtys wsi Laszki, właścicielka "Rancza Laszki", a także szczęśliwa mama pięknej córeczki Laury. Zobaczcie zdjęcia sympatycznej bohaterki serialu Rolnicy. Podlasie.

Sonda
Czy lubisz Emilię Korolczuk?