Rolnicy. Podlasie. Kamil i Łukasz ze wsi Poświętne. Co wiadomo o nowych bohaterach serialu?

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Kamil i Łukasz ze wsi Poświętne. Co wiadomo o nowych bohaterach serialu Rolnicy. Podlasie?

"Na mnie gospodarka jest". Bliźniacy w serialu Rolnicy. Podlasie. Fani programu już ich lubią!

2021-08-30 12:24

Bliźniacy Kamil i Łukasz to nowi bohaterowie popularnego serialu Rolnicy. Podlasie. Bracia ze wsi Poświętne mają szansę zostać nowymi ulubieńcami widzów. Są sympatyczni, mają swój styl i poczucie humoru. Co o nich wiadomo? Kim są? Po premierowym odcinku z ich udziałem wiemy już (prawie) wszystko!

Kamil i Łukasz to rolnicy ze wsi Poświętne w powiecie białostockim. Mężczyźni prowadzą duże gospodarstwo hodowlane. Pomagają im w tym rodzice oraz żona Łukasza - Magda (małżeństwo ma też dwójkę dzieci). Bliźniacy w swoim gospodarstwie hodują 180 mlecznych krów. - Przepisaliśmy gospodarkę na synów. No i oni postawili oborę dla krów - powiedziała mama bliźniaków. Kobieta zdradziła, że razem z mężem liczyli, że synowie zostawią gospodarkę i pójdą pracować, żeby mieli lżej. Jednak Kamil i Łukasz postanowili zostać na gospodarce. Uwielbiają to, co robią. - Na mnie gospodarka jest, ale rządzimy razem. Wszystkie większe sprawy to ja prowadzę - powiedział przed kamerą Kamil. - Ale się dogadujemy - uzupełnił Łukasz. W 25. odcinku Rolnicy. Podlasie mogliśmy zobaczyć jak Kamil i Łukasz ze sobą współpracują. Rolnicy rozdawali bele dla krów i naprawiali ładowacz do tura. Oglądając ich na ekranie ma się wrażenie, że bracia bardzo się lubią i wzajemnie szanują. Budzą sympatię. Są skromni i naturalni. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gospodarstwo Agnieszki i Jarka z Bronowa [WIDEO] W sieci pojawiły się już pierwsze komentarze na ich temat: "Super", "Fajnie wypadli, sympatyczna rodzina", "bardzo sympatyczni panowie".

Kamil jest starszy o swojego brata o kilka, kilkanaście minut. - Znając życie to brat mnie wypchnął. Chciał zobaczyć jak to jest na tym świecie - żartował Kamil. Dowiedzieliśmy się też, w jaki sposób Łukasz poznał swoją żonę Magdę. - Mój mąż przyjechał do mojej wsi za ziemią. No i tak mnie poznał - powiedziała kobieta. Sześć lat temu wzięli ze sobą ślub. Czy podobają wam się nowi bohaterowie serialu? Czekamy na wasze komentarze! Oddajcie też głos w naszej sondzie. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Premiera 26. odcinka za tydzień. Z tego co już wiadomo, prawdopodobnie znowu zabraknie w nim ulubienicy widzów - Emilii Korolczuk. Czytaj tutaj: Rolnicy. Podlasie. W nowych odcinkach nie ma Emilii Korolczuk. Co się stało?

Rolnicy. Podlasie. Agnieszka i Jarek. Poznajcie sympatyczne małżeństwo z Bronowa
Sonda
Czy spodobali ci się Kamil i Łukasz, nowi bohaterowie serialu "Rolnicy. Podlasie"?