Rolnicy. Podlasie. Waldek do Gienka z Plutycz: Masz żonę teraz

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Gienek Onopiuk (66 l.) z Plutycz przeżył w swoim życiu wiele.

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz i tajemnicza kobieta. Walek się wygadał?

2021-08-25 11:41

Jednym z tematów ostatniego odcinka Rolnicy. Podlasie były urodziny Gienka Onopiuka. Najsławniejszy mieszkaniec Plutycz świętował swoje 66. urodziny nad pięknym Zalewem Siemianówka. Podczas składania życzeń, Walek powiedział do Gienka dość tajemnicze słowa: "A zresztą masz żonę teraz". Fani serialu zastanawiają się i pytają: O co chodzi?

Za nami 24. odcinek serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. Eugeniusz Onopiuk świętował swoje urodziny nad Zalewem Siemianówka na Podlasiu. Wycieczkę zafundowali mu jego synowie Jarek i Andrzej. Gienek imprezował również w towarzystwie swoich wiernych przyjaciół: Sławka vel Jastrzębia i Walka. Podczas składania życzeń ten ostatni powiedział do swojego kolegi: Życzę tobie wszystkie dobrego, a przeważnie zdrowia i najmniej smutków. Więcej wesołości. I nie przeżywać, co masz przeżywać to zajdź sobie gdzieś tam... - Wypłacz się - uzupełnił Sławek. - A zresztą masz żonę teraz. Przytul się - dodał Walek. Temat "żony" był kontynuowany. Spróbujemy to streścić. Walek: Druga połówka? Gienek: No... Walek: A teraz lepiej czujesz się jak przyjechała? G: No, dajmy na to. W: A zdrowszy? G: Trochę zdrowy, jakoś tam jest. Na tym zakończył się temat. Fani spekulują i zastanawiają się o co może chodzić. Trudno zgadnąć czy Walek mówiąc "żona" miał na myśli po prostu nową kobietę w życiu Gienka czy żonę, która po wielu latach rozłąki postanowiła do niego wrócić. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Rolnicy. Podlasie. Majątek Gienka i Andrzeja z Plutycz. Hektary, zwierzęta, dom

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz

- Żona 20 lat jak sobie przyjaciela znalazła. Trudno, poszła. Widać jej tam lepiej, jak była u nas. Sam z Czyż jest i tam poszła - rok temu w jednym z wywiadów dla "Gazety Współczesnej" powiedział Gienek Oniopiuk. Wówczas mężczyzna nie narzekał na samotność i twierdził, że nie szuka nowej kobiety. Z kolei w jednym poprzednich odcinków serialu Gienek zaprosił do domu Sławka, aby oglądać stare zdjęcia. Ugościł przyjaciela piwem, kiełbasą i chlebem. Gienek co chwila narzekał, że przygotowałby coś lepszego, ale w domu brakuje "kobiety". Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. W nowych odcinkach nie ma Emilii Korolczuk. Co się stało?

Sonda
Czy lubisz Gienka z Plutycz?