Rolnicy. Podlasie. Poznajcie Justynę i Łukasza ze wsi Ciemnoszyje [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Łukasz i Justyna - bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie. Poznajcie Justynę i Łukasza ze wsi Ciemnoszyje [WIDEO]

2021-10-07 13:01

Justyna i Łukasz Maciorowscy ze wsi Ciemnoszyje (pow. grajewski) to bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie. Małżeństwo można oglądać od trzeciego sezonu tej popularnej produkcji telewizji Fokus TV. Kim są? Co wiadomo o ich rodzinie? Niedawno odwiedziliśmy ich gospodarstwo, podpatrując jak powstaje nowy odcinek z ich udziałem.

Rolnicy. Podlasie. Justyna i Łukasz pierwszy raz pojawili się w serialu w drugim odcinku trzeciej serii. Fani serialu polubili ich za pracowitość, zaradność i ciepłe relacje rodzinne. Małżeństwo ma czwórkę wspaniałych dzieci: trzech synów i jedną córkę. Justyna i Łukasz poznali się 15 lat temu, a od 11 lat są zgodnym małżeństwem. Co ciekawe, para poznała się w internecie. Mężczyzna przyznał się w swoim debiucie przed kamera, że na początku ich relacja nie wyglądała zbyt poważnie, bo dzieliła ich spora różnica wieku. - Zaciekawił, że w profilu miał zapisane zarządza czasem swoim i innych - dodała Justyna, która z wykształcenia jest pielęgniarką. Dlaczego zdecydowali się na udział w serialu? - Chcieliśmy odkryć przed widzem nasze spojrzenie na rolnictwo, jego blaski i cienie z perspektywy młodych ludzi prowadzących gospodarstwo rolne jak i firmę świadczącą usługi dla rolników oraz usługi budowlano konstrukcyjne - wyjaśnia kobieta. - I trzeba to podkreślić że współczesny rolnik to mega inteligentny pracowity i zaradny człowiek. Nie da się prowadzić w dzisiejszych czasach rozwojowego gospodarstwa nie posiadając tych cech. Zobacz również: Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz planuje wyjazd? Zaskakujący kierunek

Gospodarstwo, które wspólnie prowadzą w Ciemnoszyjach, Łukasz przejął w 1999 roku i nie było one małe jak na tamte czasy. - Dziś niemal podwoiliśmy liczbę hektarów jak i bydła - chwali się Justyna. Małżeństwo ma jasny podział obowiązków. Ona odpowiada za gospodarstwo, a on za firmę usługową oraz uprawę pól. - Motywujemy się wzajemnie by każde z nas co dzień mogło swobodnie się rozwijać - powiedziała nam Justyna. - Jeśli się kocha to co się robi to nigdy się nie jest w pracy - dodaje. Każdą wolną chwilę spędzają w rodzinnym gronie. Łukasz wraz ze swoimi synami uwielbia działać w warsztacie naprawczym (przy tak dużej ilości maszyn zawsze znajdzie się coś do zrobienia), Justyna z córką robią sękacze (tradycyjne regionalne ciasto) bądź relaksują się pracując w ogrodzie. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Córeczka Emilii Korolczuk zadebiutuje w serialu. Laura przejmie Ranczo Laszki?

Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV. Jesteś fanem serialu? Zapraszamy do rozwiązania naszego quizu!

Rolnicy. Podlasie. Poznajcie Justynę ze wsi Ciemnoszyje

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz