Rolnicy. Podlasie. Premiera 3. sezonu już 14 marca!

i

Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Premiera 3. sezonu już 14 marca!

Andrzej spróbuje dosiąść rumaka. Jurek zawiezie 3 ogiery na wystawę w Szepietowie. "Rolnicy. Podlasie". Zobacz, co się stanie w 1. odcinku 3. sezonu

2021-02-19 7:12

"Rolnicy. Podlasie": Sezon 3, odcinek 1. Co się stanie w premierowym odcinku trzeciej serii kultowego programu FOKUS TV? Wystawa koni w Szepietowie przyciągnie hodowców z całego regionu. Pojawią się tam też bohaterowie Jurek z Ciełuszek, Bogdan z rodziną, a także Gienek z synem Andrzejem. Premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu "Rolnicy. Podlasie" już 14 marca o godz. 20. Przed widzami mnóstwo emocji. Zobaczcie, co się wydarzy w premierowym odcinku popularnego programu "Rolnicy. Podlasie". Jurka z Ciełuszek to bardzo ważny dzień.

"Rolnicy. Podlasie" to hitowy program telewizji Fokus TV. Po zakończeniu emisji 2 sezonu zapowiedź kolejnego była już tylko kwestią czasu. Niedawno dowiedzieliśmy się, że trzeci sezon programu o życiu podlaskich rolników zadebiutuje na ekranach telewizorów w niedzielę 14 marca o godz. 20. Co zobaczymy w 1. odcinku 3. sezonu "Rolnicy. Podlasie"? Dla Jurka z Ciełuszek to bardzo ważny dzień. Zawiezie trzy swoje ogiery na wystawę w Szepietowie niedaleko Wysokiego Mazowieckiego. Dla hodowców z Podlasia to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w ciągu roku. Jurkowi w przygotowaniach do transportu, a później w czasie wystawy pomagają Agnieszka i Jarek. W czasie trwającego dwa dni wydarzenia zwierzęta są poddawane ocenie przez specjalną komisję. Wynik ma olbrzymie znaczenie – zależy od niego czy zwierzę uda się korzystnie sprzedać czy nie. W Szpietowie nie zabraknie też innych bohaterów związanych z hodowlą koni.

Czytaj też: ALEŻ NOWINA! Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" jest w ciąży! Wiemy, kim jest ojciec! "Odnalazł mnie dzięki serialowi" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tymczasem Gienek z synem zastanawiają się nad kupnem pięknego ogiera do swojego stada, Andrzej próbuje nawet dosiąść rumaka. Na wystawie pojawi się też Bogdan z rodziną, a także doktor Agnieszka, która jako lekarz weterynarii często opiekuję się szlachetnymi i bardzo cennymi zwierzętami.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

W 3. sezonie serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” na widzów czeka mnóstwo emocji. Wciąż będziemy śledzić losy Gienia i Andrzeja z Plutycz, Emilki, Tomka z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek oraz Maćka z Kundzicz. W 3. serii "Rolnicy. Podlasie" pojawią się też zupełnie nowi bohaterowie. W życiu niektórych z głównych postaci serialu zajdą zajdą bardzo poważne zmiany. - Gospodarzy z Podlasia będziemy obserwować gdy opiekują się nowo narodzonymi zwierzętami, realizują inwestycje, zbierają plony i mierzą się z przeciwnościami pogody - zapowiadają producenci programu.

Premierowe odcinki trzeciego sezonu "Rolnicy. Podlasie" od 14 marca w każdą niedzielę o godz. 20.

"Rolnicy. Podlasie" to oryginalna produkcja telewizji FOKUS TV. Serial będzie można oglądać od 14 marca, co niedzielę, w telewizji oraz w internecie na platformie VOD. Jej bohaterami są rolnicy z Podlasia. Program dokumentalny pokazuje Polakom jak wygląda prawdziwe życie na wsi. Uprawa roślin, żniwa, hodowla zwierząt i związane z tym wszystkim obowiązki. Serca widzów skradli przede wszystkim Emilia ze wsi Laszki koło Zabłudowa oraz Gienek i Andrzej z Plutycz.

Wieś i rolnictwo nie ma przed tobą tajemnic? Sprawdź się w naszym quizie! Pytamy w nim zarówno o słowa, którymi posługują się (lub kiedyś posługiwali się) rolnicy jak i o wiedzę na temat życia na wsi. Do zdobycia jest 15 punktów. Powodzenia!

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. 14 marca premiera 3. sezonu. Wracają Gienek i Andrzej!