Rolnicy. Podlasie. Tomek pokaże, jak pracuje nowy kombajn [WIDEO]

i

Autor: Telewizja Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Tomek pokaże, jak pracuje nowy kombajn [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Tomek pokaże, jak pracuje nowy kombajn [WIDEO]

2022-03-13 7:00

Rolnicy. Podlasie, odcinek 11. W najbliższą niedzielę Fokus TV pokaże nowy odcinek uwielbianego przez Polaków serialu o rolnikach z Podlasia. O czym będzie? Zobaczymy rolników z Plutycz, Pokaniewa i wsi Borowskie Cibory. Emisja 13 marca o godz. 20.

Rolnicy. Podlasie. Zapowiedź 11 odcinka: W Borowskich Ciborach Bogdan i jego synowie spróbują oddzielić źrebaki od matek. W tym celu stworzą zagrody. Rodzina rozmieści w stajniach stado koni przyprowadzonych z pastwiska. Bogdan będzie musiał zająć się też naprawą uszkodzonego dachu stodoły. W Pokaniewie żniwa kukurydzy. Tomek pokaże jak pracuje się nowy kombajn. Z kolei Gienek i Andrzej z Plutycz będą tłumaczyć jakie są zalety rzepy jako karmy dla krów. Rolnicy zawiozą ją na pastwisko. Następnie będą musieli naprawić koło rozrzutnika. Tradycyjnie będą mogli liczyć na pomoc Walka, naczelnego fachowca Gienka i Andrzeja. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "Czemu ty zawsze odkładasz?". Znowu robota w Plutyczach [WIDEO] Emisja 11. odcinka Rolnicy. Podlasie o godz. 20 w niedzielę (13.03.22).

Zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak mieszka Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz pozostali bohaterowie serialu

Rolnicy. Podlasie. Dużo roboty w Plutyczach. Walek naprawia pług i tura

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz