Rusza Lotto Superliga. Dojlidy zagrają z AZS Politechniką Rzeszów [AUDIO]

2019-09-11 12:46 Paweł Jakubowski
Dojlidy - inauguracja nowego sezonu
Autor: Robert Kruk

Nowy sezon Dojlidy zainaugurują meczem we własnej hali. Oczekiwania są duże. W klubie liczą, ze że zespół poprawi wynik z poprzedniego sezonu, w którym zajął szóste miejsce.

W letniej przerwie nie doszło w drużynie Dojlid do żadnych rewolucji i kadrę białostockiej drużyny stanowić będą zawodnicy sprawdzeni i ograni - Wang Zeng Yi, Przemysław Walaszek oraz Chińczyk Yongyin Li.

Z kolei ekipie w AZS Rzeszów doszło do sporych zmian. Do grającego trenera - menedżer Tomasza Lewandowskiego dołączył w czerwcu Piotr Chodorski, były dwukrotny drużynowy mistrz Polski. Wcześniej klub z Rzeszowa pozyskał Japończyka i Chińczyka. Z kolei najnowszym nabytkiem AZS jest 17-letni Singapurczyk Yew En Koen Pang, nr 1 na juniorskiej liście ITTF.

Zespół z Rzeszowa ma szerszą kadrę i nie wiadomo, w jakim zestawieniu rywale do nas przyjadą. Z kolei Dojlidy liczą, że kluczem do sukcesu będzie ustabilizowany skład - mówi Piotr Anchim z Dojlid Białystok.

Mówi Piotr Anchim z Dojlid Białystok

Mecz w najbliższy czwartek (12.09) od godz. 18. w hali Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Suchowolca 26. Wstęp jest wolny.