Policja

i

Autor: KMP policja/zdj.poglądowe

Sądny weekend w Białymstoku. Policjanci zatrzymali 16 osób

2021-01-11 11:20

W miniony weekend, białostoccy policjanci zatrzymali 16 poszukiwanych osób. Wśród nich jest 37-letni mężczyzna, który był poszukiwany do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się.

Pierwsza z zatrzymanych w weekend osób to 50-latek. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 33 dni pozbawienia wolności za uchylenie się od opodatkowania. Kolejna osoba poszukiwana to 37-latek, który wpadł w ręce policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się.  

Z kolei w sobotę na ulicy Gajowej, policjanci w trakcie legitymowania zatrzymali 38-latka. Mężczyzna okazał się być poszukiwanym za uszkodzenie ciała. Teraz najbliższe 4 miesiące spędzi w areszcie. Również na 4 miesiące do aresztu trafił poszukiwany 48-latek, który był poszukiwany przez sąd za niepłacenie alimentów

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Również za uchylanie się od płacenia alimentów był poszukiwany 49-latek, którego w niedzielę w centrum Białegostoku zatrzymali policjanci. Najbliższe 4 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

- Ponadto, 5 osób było poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności od 2 do 20 dni za popełnione wykroczenia - informuje oficer prasowy KMP w Białymstoku. - Natomiast 4 poszukiwanych po opłaceniu grzywny zostało zwolnionych. Pozostałe osoby poszukiwane były do ustalenia miejsca pobytu.

Zobacz też: W Podlaskiem zatrzymano 28-latkę ściganą listem gończym i kilkoma nakazami

MAKABRA. Poszła na randkę i zgniła w garażu. Kim jest ta piękna dziewczyna w złotych trzewikach?