Sezon grzewczy 2020. Białystok. Zobacz, gdzie najszybciej zaczną grzać kaloryfery

i

Autor: Pixabay Sezon grzewczy 2020. Białystok. Zobacz, gdzie najszybciej zaczną grzać kaloryfery

Sezon grzewczy 2020. Białystok. Zobacz, gdzie najszybciej zaczną grzać kaloryfery

2020-09-23 12:50

W tej chwili pogoda w Białymstoku to przyjemna kontynuacja słonecznego lata. Jest ciepło i pogodnie. Taka sytuacja utrzyma się co najmniej do piątku. Później, z każdym dniem, będzie coraz chłodniej. W Białymstoku powoli rozpoczyna się sezon grzewczy, a to znak, ze jesień jest tuż za rogiem.

Zazwyczaj jest tak, że sezon grzewczy rozpoczyna się na przełomie września i października. Gdy aura jest niekorzystna, sezon rozpoczyna się wcześniej. Według prognoz IMGW, w Białymstoku zimno będzie dopiero w przyszłym tygodniu. W nocy termometry pokażą 8°C.

Już wkrótce pierwsze spółdzielnie mieszkaniowe w Białymstoku ruszają z sezonem grzewczym. W piątek 25 września rusza rozruch centralnego ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej "Słoneczny Stok", która administruje trzy duże osiedla: Zielone Wzgórza, Leśną Dolinę i Słoneczny Stok. Możemy o tym przeczytać na oficjalnej stronie spółdzielni: "Informujemy, że od dnia 25 września br. uruchamiamy centralne ogrzewanie w zasobach Spółdzielni." Warto przypomnieć, że w zeszłym roku ogrzewanie na tych osiedlach ruszyło 19 września.

A jak będzie na Waszych osiedlach? Piszcie w komentarzach pod postem na naszym fanpage'u.

Czytaj też: Białystok. Spędził 3 dni w łazience. Wołał o pomoc

Słoneczny Stok. Jak dobrze znasz to osiedle?

Pytanie 1 z 10
W którym roku powstała Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Słoneczny Stok”?
Nadciąga armagedon pogodowy