Sklepy i galerie handlowe otwarte w Wigilię i Boże Narodzenie 2022 w Białymstoku. Zobacz, gdzie zrobisz zakupy [24/25 grudnia]

i

Autor: jch Sklepy i galerie handlowe otwarte w Wigilię i Boże Narodzenie 2022 w Białymstoku. Zobacz, gdzie zrobisz zakupy [24/25 grudnia]

Sklepy otwarte w święta

Sklepy otwarte w Boże Narodzenie 2022 w Białymstoku. Zobacz, gdzie zrobić zakupy w święta [25/26 grudnia]

2022-12-25 9:19

Boże Narodzenie wypada w tym roku w weekend, a to oznacza, że zakupy możemy zrobić w tygodniu poprzedzającym święta. Jeżeli jednak z jakiś powodów nie uda nam się zapełnić lodówki, zostaje jeszcze Wigilia (24 grudnia). Pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia to dni ustawowo wolne od pracy. W tych dniach zrobienie dużych zakupów będzie dosyć trudne.

Gdzie w Białymstoku zrobimy zakupy w Boże Narodzenie?

W Wigilię (sobota, 24 grudnia 2022) sklepy i galerie handlowe w Białymstoku będą otwarte krócej niż zwykle. Mowa tu m.in. o supermarketach Biedronka, Lidl, hipermarketach Carrefour, Auchan i Kaufland. Wigilia będzie więc ostatnim dniem na zrobienie dużych zakupów. Trzeba pamiętać, że w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia wszystkie wielkie sklepy i supermarkety będą zamknięte. Drobne zakupy zrobimy na stacji benzynowej. Możliwe, że otwarte będą też małe osiedlowe sklepy, w których za kasą stanie właściciel.

Jak będzie otwarta Galeria Jurowiecka w Białymstoku w Wigilię i Boże Narodzenie?

W Wigilię (24 grudnia) Galeria Jurowiecka będzie otwarta krócej niż zazwyczaj. Zakupy w tym dniu zrobimy w godzinach 9 - 13:30. Kino Helios w Wigilię będzie nieczynne. Natomiast w Boże Narodzenie i drugi dzień świąt cała galeria będzie zamknięta.

Jak będzie otwarte Centrum Handlowe Auchan Hetmańska?

W Wigilię galeria handlowa będzie otwarta od godz. 9 do 12. Natomiast hipermarket Auchan będzie otwarty dla klientów w godzinach: 7:00-13:00.

Galeria Biała w Wigilię i Boże Narodzenie

Galeria Biała w Wigilię będzie otwarta od godz. 9 do 13. Tak samo Media Markt. Hipermarket Bi1 będzie w tym dniu czynny od godz. 8 do 13:30. W Boże Narodzenie i drugi dzień świąt cały obiekt będzie zamknięty.

Jak będzie otwarta Biedronka i Lidl w Wigilię?

Sklepy sieci Biedronka w sobotę będą otwarte od godz. 6 do 13. Podobnie sklepy Lidl, które w Wigilię będą czynne do godz. 13.

W jakich godzinach będą czynne sklepy i bary PSS Społem w Wigilię?

Sklepy PSS Społem w Wigilię będą w Białymstoku czynne do godz. 13. Tak samo bary i okienka drive. W Boże Narodzenie sklepy i gastronomia będą zamknięte.

Sonda
Czy będziesz robić zakupy w wigilię?
GIGA promocje w Biedronce. Kurczak za niecałe 3 zł, ziemniaki za grosze, jajka i wędliny za darmo!