Sklepy otwarte 11 listopada w Białymstoku

i

Autor: jch Sklepy otwarte 11 listopada w Białymstoku

Sklepy otwarte 11 listopada w Białymstoku

2020-11-10 7:58

Święto Niepodległości. Sklepy otwarte 11 listopada w Białymstoku. Większość sklepów tego dnia będzie zamknięta, ale część z nich będzie pracowała w miarę normalnie. To takie sklepy, w których za kasą stanie właściciel. Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy w najbliższą środę.

W środę 11 listopada wypada Święto Niepodległości. W kalendarz ten dzień jest zaznaczony na czerwono, jest to dzień ustawowo wolny od pracy. Co to oznacza? 11 listopada wszystkie duże sklepy w Białymstoku, galerie handlowe i supermarkety będą zamknięte. Ostatnie duże zakupy przed Świętem Niepodległości możesz zrobić we wtorek. 

11 listopada w Białymstoku otwarte mogą być małe osiedlowe sklepy, gdzie za lada stanie ich właściciel lub pracownik zatrudniony o umowę o dzieło lub zlecenie. Mogą być otwarte takie sklepy jak Lewiatan, Carrefour Express, Żabka, Freshmarket. Tego dnia działać będą również stacje benzynowe i apteki na dyżurze (m.in. apteka "Cefarm" na Suraskiej 2).

Mimo wszystko warto wcześniej sprawdzić, czy dany sklep rzeczywiście będzie otwarty 11 listopada. Możesz to zrobić na stronie internetowej sklepu, zerknąć na fanpage lub dowiedzieć się u samego źródła, odwiedzając sklep podczas wtorkowych zakupów. 

Jak w sklepie płacić ręką | ESKA XD - Mobmania #6