Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie 16 czerwca zrobisz zakupy w Białymstoku? Żabka, Arhelan, Carrefour Express

i

Autor: jch Wyniki finansowe grupy Żabka

Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie 16 czerwca zrobisz zakupy w Białymstoku? Żabka, Arhelan, Carrefour Express

2022-06-13 11:07

Sklepy otwarte w Boże Ciało, 16 czerwca. Boże Ciało to inaczej Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Gdzie będzie można zrobić zakupy w tym dniu? Pamiętajmy, że Boże Ciało to dzień ustawowo wolny od pracy. Wszystkie duże sklepy, hipermarkety i galerie handlowe będą zamknięte. Podpowiadamy, które sklepy i placówki handlowe będą otwarte w Boże Ciało.

Boże Ciało w Białymstoku. Gdzie zrobimy zakupy? Żabka, Arhelan, Carrefour Express

Boże Ciało w kalendarzu jest zaznaczone na czerwono. Warto więc wcześniej zrobić porządne zakupy, bo w czwartek 16 czerwca mogą być z tym trudności. Gdzie w Boże Ciało w Białymstoku będzie można zrobić zakupy? Otwarte będą małe sklepy typu Arhelan, Żabka czy Carrefour Express. O godziny otwarcia każdego z tych sklepów warto wcześniej podpytać sprzedawców lub zerknąć na ogłoszenia wiszące na drzwiach wejściowych. W Boże Ciało (16 czerwca) nie będziemy mieli problemu z zatankowaniem samochodu, ponieważ stacje benzynowe będą świadczyły swoje usługi całodobowo. Będziemy mogli tam też zrobić drobne zakupy. Czynne będą również apteki dyżurujące. W Boże Ciało powinny być otwarte lokale gastronomiczne: pizzerie, bary, restauracje oraz np. McDonald's i KFC.

Czytaj też: Andrzej z Plutycz pokazał się na YouTube. Internauci komentują jego wygląd. "Czy mi się wydaje..."

Procesja Bożego Ciała w Białymstoku

Miejskie Uroczystości Bożego Ciała, pod przewodnictwem Metropolity Białostockiego, rozpoczną się w czwartek 16 czerwca o godz. 10 Mszą św. przed Archikatedrą Białostocką. Następnie ulicami miasta przejdzie procesja eucharystyczna do kościoła św. Rocha. Boże Ciało w Kościele katolickim należy do tzw. świąt nakazanych, co oznacza, że udział katolików w nabożeństwach jest obowiązkowy. Czytaj też: Zmiany personalne w parafiach. Nowi proboszczowie w Archidiecezji Białostockiej

14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds
Sonda
Robisz zakupy w soboty?