Andrzej z Plutycz pokazał się na YouTube. Internauci komentują jego wygląd. Czy mi się wydaje...

i

Autor: Telewizja Fokus TV Andrzej z Plutycz to bohater serialu Rolnicy. Podlasie. Występuje w nim od pierwszego odcinka.

Komentują wygląd Andrzeja z Plutycz. Bezlitosne oceny. "Czy mi się wydaje..."

2022-06-13 17:54

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk rozwija swój autorski kanał na YouTube. W najnowszym nagraniu 39-letni rolnik z Plutycz składa osłonę do kosiarki rotacyjnej. Pod filmikiem pojawiło się sporo komentarzy. Kilku internautów zauważyło, że w wyglądzie skromnego rolnika zaszły zmiany. O co chodzi?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz (39 l.) to nie tylko bohater serialu, ale także youtuber. W najnowszym filmiku opublikowanym na kanale Gienek i Andrzej Plutycze jest kontynuowany wątek związanej z kosiarką rotacyjną, którą otrzymał 39-latek. W długim, bo trwającym ponad 18 minut filmiku możemy zobaczyć jak Andrzej razem z bratem składa osłonę do kosiarki. Nie brakowało nieporozumień. - Ale to trzeba po kolei iść, rozumiesz? - denerwował się Andrzej. Wszystko trwało dosyć długo, ale rodzeństwu w końcu udaje się złożyć konstrukcję. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Kilku internautów zwróciło uwagę, że Andrzej nabrał trochę ciała. "Coś Andrzej robi się coraz bardziej pulchny", "Czy mi się wydaje czy Andrzej przytył" - komentują internauci. A Wy jak sądzicie? Opisywany filmik znajduje się w tym artykule. Przypominamy, że Andrzeja z Plutycz można oglądać co niedzielę w serialu Rolnicy. Podlasie na Fokus TV. Czytaj też: Ależ komentarz! Emilia Korolczuk obleje się rumieńcem. Ewa nie szczędziła słodyczy [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz - kim jest? Zero ściemy! ZDJĘCIA

- Dla niektórych jest wstyd być rolnikiem, a dla mnie nie, bo dla mnie to się podoba - powiedział w pierwszym odcinku serialu Rolnicy. Podlasie Andrzej Onopiuk (39 l.), jeden z najpopularniejszych rolników w Polsce.

Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz wygląda na swój wiek?