Śmiertelne potrącenie na DK 19. Sprawca odjechał. Policjanci szukają kierowcy ciężarówki

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok

Śmiertelne potrącenie na DK 19. 36-latek nie żyje. W Białymstoku zatrzymano kierowcę

2022-06-22 12:53

W środę (22.06) rano na drodze krajowej nr 19 na trasie Białystok - Zabłudów (woj. podlaskie) doszło do śmiertelnego potrącenia 36-letniego mężczyzny. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Po południu policjanci poinformowali, że na jednej z ulic w Białymstoku zatrzymali kierowcę, który może mieć związek z wypadkiem.

Aktualizacja, godz. 12:45

Policjanci na ul. Handlowej w Białymstoku zatrzymali pojazd, który mógł uczestniczyć w zdarzeniu na DK 19. - Zatrzymany został 31-letni kierowca - przekazała nam oficer prasowa KMP w Białymstoku.

Wcześniej pisaliśmy:

Do śmiertelnego potrącenia mężczyzny doszło na DK 19 na wysokości miejscowości Protasy. Kierowca auta odjechał z miejsca zdarzenia. - Pozostały białe elementy pojazdu, prawdopodobnie narożnik zderzaka pojazdu ciężarowego - przekazał podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji. Policjanci ustalają okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia. - Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub numerem alarmowym 112 - dodaje Krupa.

Czytaj też: Brańsk. Mąż i ojciec podpalił dom swojej rodziny. Radosław oblał tapczan benzyną [ZDJĘCIA, WIDEO]

Śmiertelny wypadek podczas wymijania ciągnika. 40-latka nie żyje.
Sonda
Czy na drogach woj. podlaskiego jest bezpiecznie?