Śmiertelne potrącenie na DK 19. 36-latek nie żyje. W Białymstoku zatrzymano kierowcę

2022-06-22 12:53
Śmiertelne potrącenie na DK 19. Sprawca odjechał. Policjanci szukają kierowcy ciężarówki
Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Śmiertelne potrącenie na DK 19. Sprawca odjechał. Policjanci szukają kierowcy ciężarówki

W środę (22.06) rano na drodze krajowej nr 19 na trasie Białystok - Zabłudów (woj. podlaskie) doszło do śmiertelnego potrącenia 36-letniego mężczyzny. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Po południu policjanci poinformowali, że na jednej z ulic w Białymstoku zatrzymali kierowcę, który może mieć związek z wypadkiem.

Aktualizacja, godz. 12:45

Policjanci na ul. Handlowej w Białymstoku zatrzymali pojazd, który mógł uczestniczyć w zdarzeniu na DK 19. - Zatrzymany został 31-letni kierowca - przekazała nam oficer prasowa KMP w Białymstoku.

Wcześniej pisaliśmy:

Do śmiertelnego potrącenia mężczyzny doszło na DK 19 na wysokości miejscowości Protasy. Kierowca auta odjechał z miejsca zdarzenia. - Pozostały białe elementy pojazdu, prawdopodobnie narożnik zderzaka pojazdu ciężarowego - przekazał podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji. Policjanci ustalają okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia. - Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub numerem alarmowym 112 - dodaje Krupa.

Czytaj też: Brańsk. Mąż i ojciec podpalił dom swojej rodziny. Radosław oblał tapczan benzyną [ZDJĘCIA, WIDEO]

Śmiertelny wypadek podczas wymijania ciągnika. 40-latka nie żyje.
Sonda
Czy na drogach woj. podlaskiego jest bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE