Strękowizna. Z jeziora wyłowiono ciało mężczyzny. Policja: Apelujemy o szczególną ostrożność

i

Autor: KMP Łomża Strękowizna. Z jeziora wyłowiono ciało mężczyzny. Policja: Apelujemy o szczególną ostrożność. Zdjęcie ilustracyjne.

Strękowizna. Z jeziora wyłowiono ciało mężczyzny. Policja: Apelujemy o szczególną ostrożność

2021-06-19 19:25

Pogoda na Podlasiu zachęca do wypoczynku nad wodą. Niestety w sobotę w woj. podlaskim utonął mężczyzna. Jego ciało wyłowiono z jeziora niedaleko miejscowości Strękowizna. Policjanci apelują o szczególną ostrożność podczas wypoczynku nad wodą.

Ta tragedia wydarzyła się w sobotę około godz. 17. Z Jeziora Kalejty (inna nazwa: Jezioro Długie Augustowskie) wyłowiono ciało 65-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w miejscowości Strękowizna w powiecie augustowskim. - Okoliczności utonięcia są ustalane - poinformował Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji. - Apelujemy o szczególną ostrożność przy wypoczynku nad wodą w te upalne dni. Przypominamy, że do wielu utonięć dochodzi po wcześniejszym spożywaniu alkoholu. Jest wiele innych niż alkohol sposobów na atrakcyjne spędzanie czasu nad wodą. Warto też podczas kąpieli zapewnić sobie asekurację innych osób.

Czytaj też: Tragedia na Jeziorze Wielimie. Z wody wyciągnięto zwłoki mężczyzny

W ten weekend w całej Polsce panuje upał. W województwie podlaskim obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed upałem. Czytaj więcej tutaj: Niepokojące prognozy na tę noc. Alerty IMGW dla całej Polski. Upał nie odpuści

Horror na plaży w centrum Sopotu. Nie żyje mężczyzna