Mężczyzna próbował utopić się w rzece Marycha

i

Autor: pixabay.com/OleHolm/CC0 Mężczyzna próbował utopić się w rzece Marycha

Szedł ulicą w krótkich spodenkach. Chciał utopić się w rzece

2017-01-26 11:47

Chciał się oddać rzece, ale najpierw kupił papierosy. Sejneńscy policjanci zostali poinformowani o mężczyźnie, który przechadza się w krótkich spodenkach i koszulce mimo dużego mrozu.   

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 20:00. Dyżurny sejneńskiej policji otrzymał informację o mężczyźnie, który idzie chodnikiem ubrany w krótkie spodenki i koszulkę. 35-latek mundurowym tłumaczył, że wyszedł z domu, aby kupić papierosy, a następnie zamierza popełnić samobójstwo oddając się rzece Marycha. Mężczyźnie nic się nie stało, pomogła mu załoga pogotowia. ​

Od początku listopada z powodu trudnych warunków pogodowych zginęło już 78 osób. W całej Polsce nadal jest bardzo chłodno. W niektórych miastach temperatura sięga nawet -20 stopni Celsjusza. 

Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon na numer 112, aby uratować komuś życie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE