Szok! 17-letnia dziewczyna pobita w centrum Białegostoku. Bili ją po głowie

2020-09-16 8:34 vera
Szok! 17-letnia dziewczyna pobita w centrum Białegostoku. Bili ją po głowie
Autor: KMP Białystok Do pobicia nastolatki doszło w centrum Białegostoku

26-latka i 37-latek usłyszeli zarzut pobicia o charakterze chuligańskim. Doszło do niego w lipcu, ale dopiero teraz policja zatrzymała sprawców. Udało się to dzięki pomocy osób, które rozpoznały opublikowane wizerunki sprawców. Kobiecie i mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o pobicie 17-latki. Do tego wstrząsającego zdarzenia doszło w lipcu, ale dopiero teraz udało się złapać prawdopodobnych sprawców. - Udało się to dzięki pomocy mieszkańców, którzy zareagowali na opublikowane wizerunki sprawców i przekazali informacje na temat tożsamości osób - informuje oficer prasowy KMP w Białymstoku. - Kryminalni natychmiast je zweryfikowali, po czym zatrzymali napastników, w ich miejscu zamieszkania.

Do pobicia doszło w centrum Białegostoku. Wówczas, jak informują policjanci, dwójka napastników zaczepiła nastolatkę i zaatakowała uderzając ją w głowę. 26-latka i jej o 37-latek usłyszeli już zarzuty pobicia o charakterze chuligańskim. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Białystok. POBILI bez powodu. Zatrzymani mają po 19 i 20 lat [FOTO]

Pobili policjantów na służbie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.