Staff Partners

i

Autor: Materiały promocyjne

Szukasz pracy i rozwoju? Agencja Staff Partners od lat wspiera firmy w drodze po sukces

2021-09-24 7:50

Szukasz pracy tymczasowej? Chcesz rozwijać się zawodowo? A może potrzebni Ci nowi pracownicy? Agencja Staff Partners od lat wspiera osoby poszukujące zatrudnienia oraz pracodawców, odpowiadając na ogromne zapotrzebowanie rynku pracy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

W 2020 roku rynek pracy przeszedł prawdziwy wstrząs. Wszystko za sprawą pandemii, która na dobre wybuchła w Polsce w marcu. Wielu mieszkańców Białegostoku i województwa podlaskiego zmuszonych było walczyć z trudną sytuacją zawodową, na własnej skórze odczuwając efekty masowych zwolnień, redukcji etatów czy wynagrodzenia. Niektórzy walczą do dziś. Ucierpiały nie tylko ich finanse, lecz również perspektywy zawodowego rozwoju. Dotyczy to zresztą zarówno pracowników, jak i pracodawców zmuszonych ratować swoje biznesy.

Agencja pracy tymczasowej w Białymstoku

Działająca blisko dwie dekady Agencja Staff Partners to dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. Oferuje pomoc w kilku kluczowych obszarach: rekrutacji pracowników, doradztwie personalnym, obsłudze kadrowo-płacowej czy pracy tymczasowej. Klienci agencji spodziewać się mogą rzetelnej obsługi, przejrzystej oferty cenowej oraz partnerskich relacji.

Staff Partners skupia się na:

  • rekrutacji pracowników,
  • pracy tymczasowej,
  • payroll (zewnętrzna administracja kadr i płac),
  • szkoleniach.
Staff Partners

i

Autor: Materiały promocyjne

Celem wszystkich usług jest realizacja strategicznych celów biznesowych, dzięki którym firmy i ich pracownicy działają sprawniej i efektywniej.

Praca w Białymstoku – oferty dla pracowników i pracodawców

Agencja Staff Partners posiada propozycje dla osób poszukujących zatrudnienia w Białymstoku i regionie. W bazie dostępnej na stronie agencji (zakładka Oferty Pracy) znaleźć można szereg ofert dedykowanych dla stolicy województwa podlaskiego. Firma pomaga również pracodawcom, oferując im pomoc w zakresie administracji kardowo-płacowej, szkoleń oraz zatrudniania pracowników. 

Usługi oferowane przez agencję realizowane są przez doświadczonych specjalistów. Gwarantuje to indywidualne podejście do klienta, jak również każdego projektu, w którym udział bierze Staff Partners. Więcej szczegółów na stronie: https://www.staffpartners.pl/

Artykuł sponsorowany