TOP 10. Czego brakuje w Białymstoku? Internauci: Lotniska! [ZDJĘCIA]

2019-03-11 8:57

Zapytaliśmy naszych Internautów, czego ich zdaniem najbardziej brakuje w Białymstoku. Pytanie zadaliśmy na naszym fanpage'u. Dostaliśmy blisko sto komentarzy z propozycjami. Większość z Was chciała tylko jednego: lotniska.

Zdecydowana większość z Was zauważa, że najbardziej w naszym mieście brakuje lotniska. W tym momencie w Białymstoku jest tylko pas startowy, który wciąż czeka na uzyskanie certyfikatu od Urząd Lotnictwa Cywilnego. W Krywlanach będą mogły lądować samoloty zabierające na pokład maksymalnie 50 pasażerów. Korzystać z pasa startowego będą mogły także lotnicze ośrodki szkoleniowe, pogotowie ratunkowe, Podlaski Oddział Straży Granicznej i inne służby państwowe.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA: CZEGO BRAKUJE W BIAŁYMSTOKU?<<<

- Inwestycja ta pozwoli na etapowe dodawanie kolejnych elementów infrastruktury lotniskowej - informuje miasto. - Jest to sposób na uniknięcie powstania obiektu niedostosowanego do rzeczywistych wymagań mieszkańców Białegostoku i regionu. Jeśli okaże się to potrzebne, będzie można rozwijać możliwości lokalnego lotniska.

Pisaliście też o tym, gdzie powinna pojawić się sygnalizacja świetlna (np. przy przejściu dla pieszych na ul. Kopernika). Wśród Waszych odpowiedzi nie brakowało też całkiem zabawnych komentarzy. Nam najbardziej spodobał się komentarz Błażeja, że w Białymstoku brakuje.. "dostępu do morza". Były też komentarze dotyczące głośnego ostatnio tematu właścicieli psów nie sprzątających po swoich pupilach.

- A mi brakuje miejsc gdzie ludzie wyprowadzający psy mogliby spokojnie je spuścić ze smyczy by się wybiegały i pobawił z kumplami - napisała Grażyna. - A co za tym idzie brak koszy na śmieci na osiedlach, gdzie woreczki z odchodami można spokojnie wyrzucić.

Ciekawych komentarzy było znacznie więcej. Chcecie, aby w Białymstoku powstała m.in. wieża widokowa czy nowe kina. Całe zestawienie TOP 10 znajdziecie tutaj:

Czego brakuje w Białymstoku? Sprawdźcie nasze zestawienie TOP 10!

Zobacz wideo: Porywacz Amelki i jej mamy zatrzymany!