Wanda Worobiej uczy się wszystkiego sama. I robi TAKIE zdjęcia! [ZDJĘCIE DNIA]

i

Autor: Wanda Worobiej Wanda Worobiej uczy się wszystkiego sama. I robi TAKIE zdjęcia! [ZDJĘCIE DNIA]

Wanda Worobiej uczy się wszystkiego sama. I robi TAKIE zdjęcia! [ZDJĘCIE DNIA]

2019-02-21 11:28

Poznajecie okolice Pałacu Branickich? To piękne zdjęcie zrobiła nasza Internautka Wanda Worobiej.

Białostoczanka Wanda Worobiej robiła zdjęcia już będąc w szkole podstawowej. Potem, gdy zaczęła pracę w regionalnym oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego, fotografowała imprezy organizowane dla dzieci i młodzieży. Chociaż pracowała tam jako główna księgowa, nie rozstawała się z aparatem.

Zobacz także: Białystok na świetnych grafikach Sławomira Gawryluka. Olbrzymy na Rynku Kościuszki, nożyce przecinające asfalt, kanał w centrum miasta [ZDJĘCIA]

- Teraz, gdy jestem na emeryturze, pasja do fotografowania mi została. Kupiłam lepszy aparat. Jeden, potem drugi, a teraz niedawno lustrzankę - mówi nam pani Wanda.

Jak dodaje, uczy się wszystkiego sama. Wanda Worobiej swoje wyjątkowe prace publikuje na swoim fanpage'u - Okiem Zaspanego Wędrowca, który śledzi ponad 2 tys. osób.

Więcej unikalnych zdjęć Białegostoku i regionu znajdziecie tutaj ZDJĘCIE DNIA

Jeżeli masz w swojej kolekcji ciekawe, unikalne czy po prostu ładne zdjęcia to wyślij je do nas. Opublikujemy je na naszym portalu jako "ZDJĘCIE DNIA". Wysyłajcie nam zdjęcia na fanpage ESKA INFO Białystok lub bezpośrednio na adres bialystok.eskainfo@grupazpr.pl.