Czarna Wigilia na drogach Podlasia. Kolejny wypadek, mężczyzna nie przeżył

i

Autor: TEM, archiwum se.pl

Czarna Wigilia na drogach Podlasia. Kolejny wypadek, mężczyzna nie przeżył

2020-12-24 21:10

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Korzeniste na Podlasiu. Na trasie między Kolnem a Łomżą samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzny pomimo długotrwałej reanimacji nie udało się uratować. To kolejny śmiertelny wypadek w regionie, do jakiego doszło w Wigilię.

Wypadek wydarzył się na drodze między Kolnem a Łomżą w czwartek (24 grudnia) wieczorem. Kierujący toyotą potrącił pieszego. Na razie nie są znane dokładne okoliczności tego wypadku. Wiadomo, że pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, droga może być zablokowana jeszcze przez kilka godzin. Objazd dla samochodów osobowych poprowadzono drogami lokalnymi.

To kolejny śmiertelny wypadek, do jakiego doszło w Wigilię na Podlasiu. Kilka minut po północy, 18-latek, który wiózł autem cztery osoby, uciekał przed kontrolą drogową. Podczas jazdy stracił on panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi między Wysokiem Mazowieckiem a Brzóskami Brzezińskimi. W wypadku tym zginęła jedna osoba.

Prezydent wyjeżdża z Krakowa na święta